Amazon Yurtdışı Kargo Entegrasyonu

29-07-2022 10:27'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 11-09-2023 15:32

Amazon Yurtdışı Kargo Entegrasyonu 

Amazon özellikle global e-ticaret için en önemli kaynaklardan birisi olarak öne çıkıyor. Dolayısıyla tüm dünyada satış yapmak ve bunun için en güvenilir kaynağı kullanmak isteyenler için FBA ismi verilen bir hizmeti bizlere sunuyor. Çok uzun yıllardır kullanılan bu hizmet sebebiyle Amazon yurtdışı kargo taleplerinde de ciddi bir artış yaşanıyor. FBA aslında Fulfilment By Amazon kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. E-ticaret dünyasında da son derece önemli bir kavrama dönüşüp günümüzde Türkiye’den de tüm dünyaya ürün satılabilmesini mümkün kılmaktadır.

Amazon üzerinden binlerce farklı kategoride satış gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret siteleri arasında en fazla kullanıcısı bulunan Amazon ile yurtdışında satışa çıkarabilirsiniz. FAST EXPRESS Yurtdışı kargo ücretsiz entegrasyon avantajı sayesinde ise Amazon satış işlemlerinde yüksek kolaylık elde edilmektedir.

Amazon, giyim, dekorasyon, ev ürünleri, oyuncak gibi pek çok üründe karşılık vermektedir. Ayrıca dünya çapında bilinen bir platform olduğu için milyonlarca kullanıcı üyeye de sahiptir.

Amazon Kargo Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Amazon mağazanızı FAST EXPRESS Yurtdışı Kargo sayfasından  giriş yapıp Amazon Entegrasyonu için bağlantı işlemlerine başlayabilirsiniz. Kısa süre sonra  kurulumunu yapabileceğiniz Amazon kargo Entegrasyonu ile kargo operasyonu işlemlerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz.

Amazon Kargo Entegrasyonu Nasıl Çalışır ve Kargo Nasıl Gönderilir?

Bağlantısı tamamlanan FAST EXPRESS üzerinden Amazon Entegrasyonu’nu artık kullanmaya başlayabilirsiniz. 

E-ticaret mağazanıza düşen siparişlerin bilgileri alınır ve sipariş bilgileri otomatik olarak programımıza aktarılır. Bilgileri alınan siparişe ait invoice, kısa süre içerisinde otomatik olarak oluşturulur ve siparişin adres bilgisi sisteme gönderilir. Alınan Adres bilgileri otomatik olarak kargo barkodu oluşturulmasını sağlar. Oluşturulan yurtdışı kargo barkodları kargo paketlerine yerleştirilerek paketler hazır hale gelir. İlgili dökümler PDF formatında bir doküman haline de getirilebilir. Bu dokümanlar hem yazdırılabilir hem de bilgisayarlarınızda kayıtlı kalabilir.

Amazon Kargo Entegrasyonu işlem sonrası paketler kargo merkezimize Ulaştırlır?

Amazon dünya çapında milyonlarca üyesi olup kargo entegrasyonu satıcıların süreçlerini kolaylaştıran bir sistemdir. Amazon kargo Entegrasyonu sayesinde, kargoların hatalı bilgi girişi olmadan otomatik olarak hazırlanır, barkodlu kargo fişleri hazırlanıp alınan siparişler en hızlı şekilde yurtdışındaki adreslerien teslim olmak üzere  yola çıkarılır.Hazırlanan kargoları müşterilerimizden teslim alabilmemiz için, Aras kargo ile yurtiçi transfer anlaşmamız olup, merkez ofisimize karşı ödemeli (Türkiye içinde taşıma ödemesi yapmadan) gönderilmesi gereklidir.

Merkez ofisimize ulaşan paketler, aynı gün, tarafınızdan bilgi alınarak, uçak yüklemesi yapılıp yurtdışı çıkışları yapılmaktadır. Şirketimize ait Aras Kargo abone numarası : 2012948851254 Bu numaranın verilmesi yeterli olacaktır. Paketler merkezimize ulaşınca iletişime geçilmektedir.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında blunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslar arası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız.Kargonuz FAST EXPRESS ile emin ellerde. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolar için fiyatlandırmalar döviz bazında yurtdışından belirlendiği için döviz kurlarındaki artışlar, uluslar arası petrol fiyatlarında meydana gelen değişimler, kargo fiyatlarının da artmasına neden olmaktadır. Fiyatlandırmalar için Kampanya fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz www.fast-express.com/tr/kampanya/.

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP