Yurtdışı Kargo Pardesü Gönderimi

31-03-2021 15:25'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 16:24

Yurtdışı Kargo Pardesü Gönderimi

Yurtdışı Kargo Pardesü Gönderimi

Dünya’da yüzyıllar boyunca büyük kıtalara, çeşitli toplumlara hükmetmiş, ekonomik ve sosyal anlamda bu toplumlara yön vermiş bir millet olan Türkler haberleşme ve ulaşımı kalkınmanın önemli alt yapılarından biri olarak görmüşlerdir. Teknolojinin gelişmediği dönemlerde haberleşme düzeni oluşturmak için özel ekipler oluşturulmuş ve çağın koşulları göz önüne alındığında mükemmel bir haberleşme düzeni kurulmuştur. Global dünya ekonomisinin üretici ve tüketicileri stoksuz çalışmaya zorlayan hızlı ve kaliteli taşımacılık ihtiyacı bu sektöre olan talebi yoğunlaştırmıştır.

Tekstil ürünleri uluslararası olarak gönderirken birçok şeyin dikkate alınması gerekir; prosedürler, yerel gönderilerden çok daha karmaşıktır. İzlenmesi gereken birçok ek özel düzenleme ve çözülmesi gereken çok sayıda evrak vardır. Ayrıca, gönderi maliyetlerini ve gönderinin farklı hedeflere ulaşması için gereken süreyi de dikkate almanız gerekir. Tüm oluşan bu süreci yönetmek ise kolay değildir. Firmamız fast express yurtdışına ve yurtdışından Türkiye’ye gönderilecek tekstil pardesü ürünlerini en uygun maliyetlerle, hızlı ve güvenli şekilde gönderiyoruz.

Uygun Fiyatlı Yurtdışı Kargo Taşıma

Yurtdışı kargo hizmeti uluslararası alanda son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen firma olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye dünya’ya yada tüm dünya ülkelerinden kargolarınız Türkiye’ye hızlı ve ucuz fiyatlarla kargolarınız gönderilmektedir. Yurtdışı kargo pardesü gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp (beş bin) olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Yurtdışı kargo tekstil pardesü ürünleri gönderilerinde gümrük süreci alıcı ve teslimatın geleceği ülke gümrükleri tarafından uygulanan kanuni ülke prosedürlerine göre belirlenmektedir. Yurtdışından kendi bulunduğunuz ülkeye yada kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışında bir ülkeye kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak çok kolaydır. Fast express ile görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Uçak ile Gönderim Hizmeti

Uçak kargo ile yapılan pardesü transferleri daha hızlı ve güvenli bir hizmettir. Daha kaliteli hizmet vermek adına uçak kargo ile taşıma hizmeti veriyoruz. IATA kurallarına ve ICAO yönetmeliklerine uygun şekilde taşınan kargolar daha güvenli gitmektedir. Yurtdışı kargo taşımacılığında politik ve bürokratik olumsuzluklardan etkilenmemesi için ithalat ve ihracat yapan firmalar ve kargo gönderimi yapan firmalar bunlardan etkilenmektedir. Fast express globalleşen dünyada yurtdışı kargo taşımacılığında taşıyıcı firma olduğu için Ülkemizin ve uluslararası yasalarına uygun olarak taşımacılık hizmeti vermektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tekstil ürünleri pardesü dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz. Testttür pardesü tekstil ürünleri toplu gönderilerinde sorunsuz bir müşteri deneyimi sunuyoruz. Yurtdışı Kargo olarak uzman personelimiz ile her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Yurtdışı kargo gönderi takip için www.fast-express.com internet adresimizden görüntüleyebilirsiniz. Gönderi yapmak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP