Yurtdışı Kargo ile Mobilya Gönderimi

12-08-2020 14:38'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:59

Yurtdışı Kargo ile Mobilya Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile Mobilya Gönderimi

Mobilya rahatça oturmamızı, yatmamızı, farklı amaçlarla kullanmamızı ve evlerimizin donatılmasını sağlayan bir eşyalardır. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, kamu kurum ve kuruluşlarda, otellerde, okullarda, hastanelerde olmak üzere hayatımızın her alanında mobilya çeşitlerini kullanmaktayız. Mobilya türleri koltuk, sandalye, masa, dolap, kitaplık, ayakkabılık gibi aklınıza gelebilecek her mobilya ürünlerinde kullanılmaktadır.

Mobilya ürünlerinin kargo ile gönderimi Türkiye’de ve tüm dünyada bir çok firma tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde ise yurtdışına mobilya gönderimi yapan firmalar dan biri de Fast express’tir. Fast express uluslararası alanda verdiği kargo hizmetleri konusunda en iyi firmalardan biridir. Firmamız Türkiye’den her türlü mobilya yükünüzün taşınması konusunda siz değerli müşterilerimize bu konuda en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Mobilya Gönderimi

Firmaların ve bireysel olarak yurtdışına kargo gönderecek şahısların firmamıza 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlarla bizlere ulaşarak yada www.fast-express.com üzerinden bizlere online olarak ulaşıp mobilyalarınızı daha kolay gönderebilirsiniz. Mobilyalarınıza herhangi bir hasar gelmeden büyük bir titizlikle gönderimlerini sağlıyoruz. Uzman deneyimli ekibimiz bu konuda yılların verdiği tecrübeli çalışmaktadır.

Mobilya kargo taşımacılığında kargolarınız havadan, karadan ve denizden gönderilmektedir. Özellikle parsiyel kargo taşımacılığı ile tek bir kamyon yada tır’a birden fazla firmanın yükleri yurtdışında özellikle Avrupa ülkelerine gönderimi sağlanmaktadır. Hava ve deniz yolu ile kıtalararası mobilya gönderimi sağlıyoruz.

Avrupaya mobilya gönderimi son yıllarda artan bir trend haline geldi. Ürün bolluğu, tüketimi ve ekonomik fiyatları firmaların ürünlerini Avrupa ülkelerine pazarlaması artmaktadır. Özellikle büyük Avrupa ülkeleri Almanya gibi ülkelere en çok mobilya gönderimi yapılmaktadır. Ayrıca firma olarak kargo takibi konusunda en iyi hizmeti veriyouz. Mobilya kargolarınızı kolayca takip edebilmeniz için sizlere kargo takip numarası veriyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Mobilya Gönderimi

En Ucuz Mobilya Kargo Gönderimi

Yurtdışına mobilya gönderiminde en önemli noktalardan biri de fiyattır. Fiyat konusunda müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz. Kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun kargolarınız en uygun fiyatlara gönderebilmek adına çok çalışıyoruz. Kargonuzun desi değerine göre siz değerli müşterilerimize piyasanın en makul fiyatlarını sunuyoruz. Mobilya kargo gönderiminde ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, havale, eft ile yapabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun yurtdışında istediğiniz noktaya mobilyalarınızı gönderiyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile mobilya taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize tüm kargo yurtdışı kargo hizmetlerini sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Mobilya Gönderimi

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Diğer ülkelerden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP