Yurtdışı Kargo İç Giyim Ürünleri Gönderimi

15-04-2021 11:37'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 02-05-2024 16:10

Yurtdışı Kargo İç Giyim Ürünleri Gönderimi

Bireysel ve kurumsal firmalar olmak üzere şahsi olarak dünya pazarına açılmak globalleşen dünya artık standart hale geldi. Türkiye ve Dünyada bulunan firmalar ve vatandaşlar imalatını yaptıkları yada satın aldıkları onlarca, binlerce ve milyonlarca ürünü yurtdışına göndererek satmaktadır. 2-3 tane yada binlerce gönderimi yapılan ürünler arasında pandemi ve zaman tasarrufu nedeniyle tekstil ürünleri yer almaktadır. Özellikle iç giyim konusunda son yıllarda artış gözlenmektedir. Yurtdışına iç giyim gönderimi genellikle yurtdışı kargo firmaları tarafından taşınmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalardan birisi de Fast Express’dir. Firmamız uluslararası alanda her yere yurtdışı kargo gönderimi yapmaktadır.

Yurtdışına daha fazla açılmak, yeni kitlelere ulaşmak ve kârınızı artırmak isteyenlerin adresi olan firmamız uluslararası alandaki taşıma hizmetleri konusunda çözümler üretmektedir. Ürettiğimiz çözümler sayesinde yurtdışına göndereceğiniz tekstil ürünleriniz başarılı ve sorunsuz şekilde gönderilmektedir. Hızlı çıkış işlemleri, gümrükten sorunsuz çıkma ve zamanında teslimat ile sizleri memnun etmekteyiz.

Yurtdışı Kargo İç Giyim Gönderim Fiyatları

Yurtdışı kargo konusunda en önemli noktalardan biri de fiyat maliyetler çok önemlidir. Bir çok firma ve insan fiyatlar konusunda tercihini değiştirmektedir. Firmamız Fast express fiyatlar konusunda müşterilerine en iyi hizmetlerini kalitesi ile sunarak memnun etmektedir. Fiyat konusunda firmamız kargonuzun desi hacimsel değerini baz alarak fiyatlarını sunmaktadır. Toplu gönderileriniz için bizimle iletişime geçerek en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Yurtdışı kargo gönderiminde küresel alanda göndereceğiniz içi giyim ürünleri gönderiminde maliyetleri firmamız olabildiğince düşürmektedir. Türkiye’nin ve Dünyanın 4 bir tarafından bizimle çalışan insanlar ve firmalar için en ucuz fiyatları sunuyoruz. Dünyanın 220’den fazla ülkesine belirli sürelerde gönderim yapan firmamız çalışmalarını ona göre yaparak gönderim yapmaktadır. İhtiyaçlarınızın tamamını firmamız üzerinden yaparak uluslararası alanda her yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo İç Giyim için Hava Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargo konusunda süreci hızlandırmak adına firmamız hava yolunu tercih etmektedir. Uluslararası IATA kurallarına uygun olarak gönderilen kargolarınız hızlı şekilde gümrükten geçmektedir. Yurtdışı kargo gönderilerinde gümrük süreci alıcı ve teslimatın geleceği ülke gümrükleri tarafından uygulanan kanunu ülke prosedürlerine göre belirlenmektedir. Gümrük süreçlerinde geçen süre ve işlemlere ilgili taşıma firması doğrudan müdahale edemediği için müşterinin kendi gümrükçüsü veya şahsen başvurusu doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Firmamız tüm bu süreçleri hızlandırıp kargolarınızı gönderiyoruz.

Uçak kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapıyoruz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile güvenle taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Alıcıya kuryelerimiz aracılığı ile kapısına kadar teslime ediyoruz.

Yurtdışı Kargo İç Giyim Ürünleri Gönderim Süresi

Yurtdışına kargo gönderiminde bir çok firma bulunmaktadır. Hatta çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. Amerika ve diğer dünya ülkelerine uçak ile 2-3 gibi sürelerde teslimatlar yapıyoruz.

Yurtdışı kargo takibi de çok önemli bir noktadır. Kargonun nerede ve ne zaman teslim edileceğini müşterilerimiz kolaylıkla takip etmek ister. Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tekstil iç giyim ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi kargo hizmetleri sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargolarınız hangi ilde olursanız olun yurtdışına çıkışı yapılabilir. Çıkışı yapılacak olan gönderi bilgileri ilgili kargo firmasına iletilmeli ve bilgiler ışığında kargonun kaç günde ne koşulda teslim edilebileceği konusunda bilgi alınmalıdır. Kargonun en ucuz şekilde gitmesini sağlayabilmek için kargo firmasından yakında bulunan acentesine, paketin gönderici tarafından bırakılması durumunda, navlun indirimi ne kadar olabileceği hakkında bilgi alınmalıdır. Her bölge ve teslimat için indirim oluşması söz konusu olamayacağı gibi indirimli fiyat iletilmesi için talebin oluşturulması gereklidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP