Yurtdışı Kargo Hizmetleri

21-03-2019 16:04'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-09-2023 20:06

Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Yurtdışı kargo hizmetleri veren firmalar arasında bir kıyaslama yapmak istiyorsanız gerek gönderi hızı gerek gönderi güvenliği ve uygun fiyatlarıyla aklınıza gelecek ilk firma Fast Express olmalıdır.

20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Fast Express yurtdışı kargo hizmetleri üzerine faaliyet göstermektedir. Havayolu ekspres kargo, ekonomik hava kargo, paketleme hizmeti, dağıtım ağı, tedarik zinciri ve depolama alanlarında faaliyet gösteren firmamız tüm taleplerinize olanak sağlamaktadır.

Şahıs veya firma ayrımı olmaksızın 7 kıtada 200’den fazla ülkeye imkan sunan yurt dışı kargo hizmetlerimiz gönderilerinizin alıcıya ulaşmasının yanı sıra gönderilerinizin teslimat esnasında veya teslimattan sonraki durumunu 00902324251202 ve 00902125414410 numaralı telefonumuzdan ve web sitemizden gönderilerinizin takip numaralarını kullanarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Yurt dışı kargo hizmetlerimiz ile sizlere sağladığımız kolaylıklarla gönderilerinizi en zahmetsiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm hizmetlerimizde standart olan %100 müşteri memnuniyeti ilkesi, Yurt dışı kargo hizmeti veren firmalar içerisinde firmamız birinci sırada yer almasını sağlamaktadır.Yurt dışı gönderileri ile ilgili her türlü bilgi, teknik destek ve uluslararası taşımacılıkla ilgili sorunlarınızda Fast Express uzmanlığına başvurabilirsiniz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Ülkeler arası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express; Uluslararası dosyalar; evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür ve tüm belge taşımacılığı ve dağıtımında kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP