Yurtdışı Kargo Bere Gönderimi

19-01-2021 15:35'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:14

Yurtdışı Kargo Bere Gönderimi

Yurtdışı Kargo Bere Gönderimi

Bere yumuşak ve yassı şekilde imalatı yapılan şapka türlerinden biridir. Genellikle soğuktan korunmak için imal edilen bere aynı zamanda polis ve asker’lerin kullanabileceği şekilde imalatı yapılmaktadır. Kış aylarına girdiğimizde genellikle tercih edilen bere Türkiye ve dünya’da talebi artmaktadır. Sadece ülke içinde değil Dünyanın bir çok noktasında soğuk bölgelerinde tercih edilmektedir.

Türkiye’de tekstil sektöründe bere imalatı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar yurtdışında gelen taleplere göre bere gönderimi yapmaktadır. Farklı farklı tip’de, renklerde ve farklı malzemelerle imal edilmekte ve dikilmektedir. Polis bere, askeri bere, soğuktan koruma beresi gibi bir çok çeşidi imal edilmektedir. İmalatı yapılan bere’lerin yurtdışına gönderimi de kargo taşıma firmaları tarafından yapılmaktadır. Yurtdışı kargo firması olan Fast express uluslararası alanda kargo taşımacılığı ile yurtdışına kışlık elbise, bere vb gibi tekstil ürünlerin gönderimini yapıyoruz.

Yurtdışı Kargo Bere Gönderimi

Güvenli Yurtdışı Bere Gönderim Fiyatları

Yurtdışına gönderilecek bere imalatlarınız kapınızdan alınarak özenle paketlenir ve gönderilir. Türkiye’nin 81 ilinden bere yurtdışı kargo gönderimi yapacağınız ürünleriniz için firmamız Fast express müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Çıkışını yapacağı güne kadar depolarımızda korunan ürünleriniz için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Piyasanın en uygun fiyatları ile karşınıza çıkan firmamız desi değerine göre sizlere fiyatlarımızı sunuyoruz. Desi değeri bir ürünün ağırlık ve boyutu ele alınarak hesaplanan ve ortaya çıkartılan gerçek taşıma fiyatıdır.

Hacim hesaplama yapılırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını almış olursunuz. Bere yurtdışı kargo fiyatlarınızın olabildiğince altında fiyatlar görmek istiyorsanız sizlere önereceğimiz birkaç yol var. Yurtdışı kargo paketlerinizi olabildiğince hafif ve küçük yapmalısınız. Yurtdışı bere gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir adres neresi olursa olsun hiç farketmez hemen gönderimini yapıyoruz.

Yurtdışı Kargo Bere Gönderimi

Firma yada şahıs olarak hiç farketmez düzenli yurtdışına bere gönderileriniz oluyorsa hemen Fast express ile irtibata geçip çok daha uygun fiyatlar alabilirsiniz. Sürekli çıkışı olan şahıs veya firmalara uygun fiyatlar ve kampanyalar ile hizmet veriyoruz. Öncelikli olarak paketlerin yoğun olarak gönderileceği hedef ülkeler ve çıkabilecek olan kilolar bildirilmeli ve bu bölgeler için uygun sizlere özel iskontolu fiyatlar sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo Bere Gönderimi

Hasarsız Bere Gönderimi

İmalatı yapılan bereler için yurtdışı kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapıyoruz. Fast express hızlı ve güvenli şekilde gönderim için havayolu tercih etmektedir. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Alıcınıza kadar ulaştırdığımız kargo sürecini takip ediyoruz. Ayrıca sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 istediğiniz yerden istediğiniz cihazdan takip edebilirsiniz. Yurtdışı bere veya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile uluslararası alanda bere elbise taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi kargo hizmetlerini sorunsuz şekilde veriyoruz.

Yurtdışı Kargo Bere Gönderimi

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Bizlere internet sitemizden iletişim bölümünde bulunan numaralar ile ulaşabilir, Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek gönderi, işlemler ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Numune, ETGB yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP