Yurtdışı Kargo Adrese Teslim

06-05-2020 12:30'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 31-10-2023 20:16

Yurtdışı Kargo Adrese Teslim

Yurtdışı Kargo Adrese Teslim

Uluslararası alanda taşımacılık her türlü krize ve salgın hastalıklara rağmen devam etmektedir. İnsanlar oturdukları yerden ürünlerini, evraklarını ve özel eşyalarını yurtdışında istediği adrese gönderilmektedir.

Oturduğumuz yerden kargo göndermek günümüzde çok kolaydır. Gelişmiş araç ve yazılım teknolojisi ile artık kargo gönderimlerini tek tıkla yapabilmekteyiz.

Yurtdışı kargo hizmetlerinde en önemli noktalarından birisi de kargoların alıcının kapısına teslim edilmesidir. Kargonun adrese teslimi için hizmet veren bir çok yurtdışı kargo firması bu yönde hizmet verebilmek adına çok çalışmaktadır. Fast express yurtdışı kargolarınızı gelişmiş teknolojisi ile kapınızdan alarak alıcınızın adresine kadar teslimatı yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo Adrese Teslim

Yurtdışı Kargo Adrese Nasıl Teslim Edilir?

Yurtdışı kargo hizmetlerinde adrese teslim hizmetinde firmamız kargonuzu hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla teslim etmektedir. Firma olarak kargonuzu alarak uçağa yükleyerek gideceği ülkeye gönderiyoruz. Kargonuz gittikten sonra orada özel kurye aracılığı ile kargonuz alınarak alıcınızın adresine teslim edilmektedir.

Kuryemiz teslimat anında sizin belirttiğiniz kişinin bilgilerin ışığında teslim edilmektedir. Kargoyu teslim edilecek doğru kişi ise teslimat yapılmaktadır. Alıcı adreste değilse kargonuz merkezimize tekrar gönderilir. Daha sonra tekrar alıcıya teslim edilmek üzere gönderilir.

Yurtdışı Kargo Adrese Teslim

Yurtdışı Kargo Adrese Teslimatı Nasıl Takip Ederim?

Yurtdışı kargo takibi için sizlere her kargonuz için kargo takip numarası verilmektedir. Kargo takip numaranız ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz. Kargo takibini web sitemizdeki “Gönderi sorgula” kutucuğuna kargo takip numarasını yazarak kargonuzun her hareketini takip edebilirsiniz. Kargom nerede, hangi süreçten geçiyor, ne zaman teslim edilir gibi her hareketi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Adrese Teslim

Yurtdışı Kargo ile Adrese Hangi Ürünler Teslim Edilir?

Yurtdışı kargo ile taşınması yasak olmayan her ürünün taşımasını yapmaktayız. Plastik sanayinden metal sanayiye, teknolojik ürünlerden bozulabilir her ürüne kadar yasaklı olmayan onlarca sektördeki binlerce ürün kolaylıkla taşınmaktadır. Ayrıca hediye ve her türlü paketinizde istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Kargo hizmetinde ayrıca zarf, evrak, gizli belge gibi her türlü doküman da gönderilebilmektedir. Doküman gönderileriniz eğer çok acil ise hızlı gönderi ile en kısa sürelerde teslimatı yapılmaktadır.

Yurtdışı Kargo Adrese Teslim

Yurtdışı En Ucuz Kargo Taşıma Fiyatları

Yurtdışına göndereceğiniz her türlü kargonuz en uygun fiyatlara gönderimi yapılmaktadır. Uluslararası havacılık kurallarına uygun olarak gönderilen kargolarınız ister hava alanına isterseniz de alıcınızın adresine kadar ekonomik fiyatlarla teslimatı yapılmaktadır.

Fast express uluslararası kargo taşımacılığında kaliteli hizmet anlayışı ile şahsi ve firmaların gönderilerinin teslimatı için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ihracat yapmak istiyorsunuz ama bunun için Gümrükçüyle anlaşmak ve beyanname açtırmak istemiyorsanız ETGB / Mikro İhracat kapsamında neredeyse hiç uğraşmadan gönderim sağlayabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Diğer ülkelerden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP