Türkiye'den İrana Yurtdışı Kargo

10-08-2020 13:19'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 12:19

Türkiye'den İrana Yurtdışı Kargo

Türkiye'den İrana Yurtdışı Kargo

Türkiye’nin doğu sınırında büyük bir kara sınırı olan komşumuz İran MÖ binlerce yıllara dayanan tarihi bulunmaktadır. Asya’da büyük bir güç olan ve 80 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Tarih boyunca bir çok kez ülke yönetimi değişen iran son yıllarda ABD ambargoları nedeniyle çok zor zamanlar dan geçmektedir. Korona virüsün de etkisiyle iyice zor durumda olan İran ülke içindeki çoğu ihtiyacını yurtdışındaki ülkelerden sağlamaktadır.

İran yurtdışında binlerce ürünü ihtiyacı doğrultusunda almaktadır. İran devleti, İran firmaları ve İran vatandaşları Türkiye’den binlerce ürünü, malzemeyi ve malları satın almaktadır. Alınan bu malların transferi için genellikle özel kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Türkiye’de kargo işini en iyi yapan firmalardan biride firmamız olan Fast Express’tir.

Türkiye'den İrana Yurtdışı Kargo

Fast express kargo paketlerinizi ister kapınızdan kurye ile alarak isterseniz de bize getirerek gönderimlerini yapıyoruz. Türkiye’den İran’a kargo gönderimleriniz ekonomik gönderim, standart gönderim ve kapıda ödeme seçenekleri ile gönderilmektedir. Ülke sınırları içerisinde hangi mahalle, ilçe il’de olursanız olun her türlü kargonuz gönderiyoruz. Kargonuzun ağırlığı ne olursa olsun gönderiyoruz.

Online kargolarınızı www.fast-express.com üzerinden kargo gönderisi oluşturarak en kısa sürede kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kargonuzu alan firmamız kargo gönderim seçeneğinize göre kargonuzu işleme alarak işlemleri başlatır. Anında işleme alınan kargolarınız ortalama 2-3 gün içerisinde gönderiyoruz. Hafta içi mesai saatleri arasında oluşturduğunuz kargolarınız İran’daki tüm adreslere gönderiyoruz.

Türkiye'den İrana Yurtdışı Kargo

Türkiye’den İran’a gönderilen tüm kargolarınız İran sınırları içerisinde belirttiğiniz tüm adrese teslimatını yapıyoruz. Büyük ve küçük yerleşim yerleri olmak üzere her adrese gecikme yaşanmadan köylere dahi teslimatları yapıyoruz. Kargonuzun teslimatı konusunda her türlü önlemi alan firmamız kargonuzun güvenli teslimatı için uzman çalışanlarımız ile çok çalışarak kargolarınızın teslimatını yapıyoruz. Ayrıca kargonuzun yanlış adrese gitmemesi konusunda da hassas olan firmamız alıcıyı belirttiğiniz adres te bulamaz ise kargoyu en yakın şubemize getiriyoruz.

Kargonuzu işleme aldıktan sonra eğer yanlış adres ve alıcı belirttiyseniz hemen 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak doğru bilgileri bizlere ulaştırmalısınız. Bizlere ulaştırdığınız bilgiler doğrultusunda kargonuz teslim edilmeden önce kargonuzu düzeltip doğru adrese teslimatını yapıyoruz.

Türkiye'den İrana Yurtdışı Kargo

Türkiye’den İran’a A’dan Z’ye her ürün, paket, evrak, doküman, mal, malzeme, eşya, kişisel eşya, hediyelik eşyaların gönderimi firmamız tarafında en uygun fiyatlarla gönderiyoruz. Sizlere sunduğumuz fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Artan dolara, Euro ve altın’a rağmen firmamız piyasa koşullarını değerlendirerek bu zor süreçlerde sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ile en iyi hizmeti veren firmamız yurtdışı kargo, uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo gönderim hizmetleri sağlıyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Öncelikle gönderinizi hazır ettikten sonra bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Size ileteceğimiz evraklar ile gelen kuryeye gönderinizi teslim etmeniz yeterlidir. En uygun avantajlı fiyatlarımız ile size bu konuda yardımcı olabiliriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkelerine yapacağınız gönderilerde ebat ve ağırlık baz alınarak tarafınıza fiyat iletilmektedir. 1. Bölge olarak geçen fiyatlandırması sistemimiz üzerinde çok uygun avantajlar sağlamaktadır. Detaylı bilgi için www.fastexpress.com.tr adresinden bilgilere ulaşabilirsiniz.

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP