İsviçre İlaç Kargo Gönderimi

07-10-2020 13:53'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 15-07-2024 02:44

İsviçre İlaç Kargo Gönderimi

İsviçre İlaç Kargo Gönderimi

İsviçre batı, orta ve güney avrupa'nın kesişme noktasında bulunmaktadır. Ekonomik açıdan refah seviyesi yüksektir. İsviçre ilaç sektöründe önemli derecede gelişmiş bir ülkedir. İsviçre’de Gayrisafi yurtiçi harcamalarının %11’i sağlık harcamalarına gitmektedir. İsviçre’de büyük ilaç firmaları bulunmaktadır. Novartis ve hoffmann-La roche gibi ilaç firmaları bunların başındadır.

Türkiye olarak İsviçre ve Amerika olmak üzere dünyada bir çok ülkeden ilaç alımı ve gönderimi yapmaktadır. Ülkemizde ilaç imalatı yapan firmalar ve ülkemizdeki bir çok firma yurtdışından kargo ile ilaç alımı yapmaktadır. Ayrıca şahsi olarak ta yurtdışına ve yurtdışından kargo ilaç alımı ve gönderimi yapmaktadırlar.

İsviçre İlaç Kargo Gönderimi

Yurtdışına Nasıl İlaç Gönderebilirim?

Yurtdışına ve yurtdışından ilaç alımı gönderimi yapmanın bazı prosedürleri vardır. İlaç alımı ve gönderiminde sıkı denetimler bulunmaktadır. Bu sıkı denetimler neticesinde ilaç üretimi yapan firmalar ve şahsi olarak ilaç alımı ve gönderimi yapanlar ilaca ait sağlık raporu, ilaç  prospektüsü, ilaç reçetesi, sosyal sağlık bilgileri ve ilacın neden kullanılacağına dair tüm gerekli bilgileri bulundurulması gerekmektedir.

Ancak bazı durumlarda eksiksiz olarak gerekli rapor ve belgeleri toplasanız da gümrükler den geri gönderilebilmektedir.

Yurtdışına Hangi İlaçları Gönderebilirim?

Yurtdışına ve Yurtdışından alınacak gönderilecek ilaçlar ağrı kesiciler, kremler, kapsül ilaçları, vitamin ilaçları, kanser ilaçları, önemli hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlar, mide ilaçları gibi gönderimi yapılabilecek tüm ilaçların gönderimini fast-express olarak yapmaktayız. Fast express bireysel yada firma olarak gönderimini ve alımını yapacağınız ilaçlarınız için en iyi yurtdışı kargo hizmetlerini sunmaktayız.

İsviçre İlaç Kargo Gönderimi

Yurtdışı Kargo Fiyatları

İsviçre’ye göndereceğiniz ve İsviçre’den alacağınız tüm ilaç’larınız için fast express en uygun fiyatlara taşımaktadır. Son yıllarda artan fiyatlar nedeniyle her sektör gibi yurtdışı kargo sektörünü de etkilemektedir. Ancak firmamız yurtdışı kargo ile ilaç taşımacılık işinde firmalara ve şahıslara en uygun fiyatları sunmaktadır.

Yurtdışı ilaç taşımacılığı konusunda Fast express ödemeleri kredi kartı, eft, havale veya nakit olarak tahsil etmektedir. İstediğiniz ödeme aracı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca İlaç kargo gönderimlerinizin tahsilatını karşı ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz. Karşı ödeme olduğunda firmamız yurtdışı kargo gönderim bedeli ve ürün bedelini sizin yerinize alıcıdan tahsilatını yaparak size ulaştırmaktadır.

İsviçre İlaç Kargo Gönderimi

İlaç gönderiminde kargolarınızı hava yolu, kara yolu ile en uygun fiyatlara taşıyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İsviçreye ve İsviçre’den ileç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet kalitesi ve anlayışı ile siz değerli şahıs ve firma müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Kargo ile yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP