İran Yurtdışı Kargo Makina Gönderimi

19-10-2020 15:37'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 17:35

İran Yurtdışı Kargo Makina Gönderimi

İran Yurtdışı Kargo Makina Gönderimi

Makine bir enerjiyi diğer bir enerji türüne dönüştürülmesini sağlayan sisteme makine denir.  Makinalar belirli bir işin gerçekleştirilmesinde ya da fiziksel bir işlevin yerine getirilmesinde, insan ya da hayvan gücüne yardımcı olmak ve tamamen makine gücü ile işlerin yapılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Günümüzde her firma ya da devlet makine üretimi yapamamaktadır. Bu nedenle firmalar, insanlar ve devletler ihtiyacı oldukları makinaları yurtdışından almakta ya yurtdışına göndermektedir.

Bu ülkelerden biri de İran’dır. İran ambargolara rağmen ihtiyacı olduğu makinaları Türkiye’den ve dünya üzerinde bulunan 200’den fazla ülkeden alabilmektedir. Makinalar genellikle ağaç kesme makinası, cnc makinalar, Torna tezgahları, pres’ler, matkaplar, boru bükme ve nevrür makinası, iş makinaları gibi tüm makine türleri iran ve Türkiye arasın da ithalatı ve ihracatı yapılmaktadır.

İran Yurtdışı Kargo Makina Gönderimi

İran Türkiye En Ucuz Makine Taşımacılığı

Fast express olarak imalatı yapılan ağır ve hafif makine ürünlerinin gönderimini yapıyoruz. İrana makine ithalatı ve ihracatı yapmak isteyen her firmanın ürünlerinin gönderimini yapıyoruz. Hava yolu olsun kara yolu olsun her türlü taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyatlara gönderimlerini yapıyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarını duruma göre ve bütçenize göre en ucuz maliyetlerle firmamız tarafından gönderiyoruz.

İran Yurtdışı Kargo Makina Gönderimi

İrana Makine Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Fast express İran’a Kara ve havayolu taşımacılığında olumlu ve olumsuz yönler bulunmaktadır. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile tüm sorunların üstesinden gelerek en hızlı, güvenli ve ekonomik şekillerde taşımacılık işi yapmaktadır. İran’a makina taşımacılığında teknolojinin gelişmesi ile artık kolay hale geldi. Türkiye ile 560 km kara sınırı olan İrana taşımacılık hizmeti almak istediğinizde bizimle 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fast express İrana taşımacılık konusunda ağır ve hafif yüklerinizi sizlerden aldıktan sonra gerekli işlemleri yaparak gönderimlerini sağlamaktadır. Lojistik maliyetlerin önemli bir gider olduğunu düşündüğümüzde, parsiyel taşımacılık parça yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Özellikle düşük tonaj ve hacme sahip yükler bazı durumlarda yüksek maliyetlere neden olabilmektedir.

İran Yurtdışı Kargo Makina Gönderimi

İran Hızlı Kargo Taşımacılığı

Zaman hassasiyetli olan firmalar için fast express en hızlı şekilde İrana kargo taşımacılığını en hızlı şekilde yapıyoruz. İrana kargo gönderiminde olabildiğince en erken zamanda yurtdışı kargo makine gönderimlerinizi İran’ın tüm şehirlerine gönderimlerini yapıyoruz. Türkiye’de bulunan her şehirden gönderim yapabileceğiniz makinalarınız İrana 2-3 günde en kısa sürelerde gönderimlerini yapıyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile makine taşımacılığında ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderilerinde gümrük süreci alıcı ve teslimatın geleceği ülke gümrükleri tarafından uygulanan kanuni ülke prosedürlerine göre belirlenmektedir. Gümrük süreçlerinde geçen süre ve işlemlere ilgili taşıma firması doğrudan müdahale edemediği için müşterinin kendi gümrükçüsü veya şahsen başvurusu doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP