İran Yurtdışı Kargo Hammadde Gönderimi

02-11-2020 15:42'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 17:32

İran Yurtdışı Kargo Hammadde Gönderimi

İran Yurtdışı Kargo Hammadde Gönderimi

Tiran Türkiye ile büyük bir sınır komşusudur. Yüzlerce yıllık tarihi ile bölgede bulunan İran ithalatının %70’i hammadde ve yarı mamullerdir. İran metal, plastik, ilaç vb gibi çoğu ürünün ham maddesini Türkiye ve dünya üzerindeki ülkelerden satın almaktadır. Ambargolara rağmen yurtdışından hammadde alımını sürdüren irana firmamız Fast expess her türlü ürünü gönderiyoruz.

İrana Nasıl Ham Madde Gönderilir?

Fast express irana her türlü ham maddenin gönderimi için müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. İrana ham madde göndermek için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlarımızı arayarak ya da www.fast-espress.com sitemize girerek online kargo gönderisi oluşturup kargolarınızı gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk işlem budur gerisini firmamız uzman ekipleri sizlerden aldıkları bilgiler ile ham maddeleri alarak irana gönderiyoruz.

İran Yurtdışı Kargo Hammadde Gönderimi

İrana En Uygun Maliyetli Yurtdışı Kargo

Fast express gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen firma olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye ve İran arasından ekonomik fiyatlara ham madde gönderimleri yapıyoruz. Ham maddenin ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun en uygun maliyetlerle gönderim yapıyoruz. Firmaların ve şahısların bütçelerini yormadan uygun fiyatlı gönderim yapan firmamız piyasa koşullarının altında en uygun fiyatlarımızı sizlere sunuyoruz.

İran Kargo Takip Nasıl Yapılır?

İrana göndereceğiniz kargolarınızın her hareketini takip etmek çok kolaydır. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınız her hareketini izleyebilirsiniz. Kargonuzun çıkışını, yolunu, süresini ve teslimatının ne zaman yapılacağını kolaylıkla sistemimize üzerinden öğrenebilirsiniz. Büyük bir titizlikle yaptığımız çalışmalar ile kargolarınızı en hızlı şekilde gönderiyoruz.

İran Yurtdışı Kargo Hammadde Gönderimi

İrana Uçakla Ham Madde Gönderimi

Fast express müşterilerimiz için çoğunlukla kargo gönderilerinde uçak kargo ile en hızlı şekilde gönderimlerini yapıyoruz. Hava yolunun tercih etmemizin sebebi kargolarınızı en hızlı şekilde göndermemizi sağlamaktadır. 1-2 günde Türkiye’nin 81 ili olmak üzere dünyadan da irana ham madde ürünleriniz en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Ham madde Yurtdışı Kargo Gönderimi Hesaplama

Kargo ile gönderilerinizi Asya’da bulunan 560 kara sınırı olan İrana bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahısların devletlerin gönderileri hesaplanarak İranın her noktasına gönderiyoruz.  Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

İran Yurtdışı Kargo Hammadde Gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile hammadde taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargo gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği ödemenin nereden yapılacağı yani alıcı tarafından mı yoksa gönderici tarafından mı ödeneceği belirlenmelidir. Kargo teslimi sonrası ilgili uçuşlar üzerinden gümrüğe girip işlem sonrası gümrükten taşıma firmasınca teslim alınan kargo dağıtım için adrese yönlendirilir. Adreste olunmaması gibi durumlarda mutlaka kargo firmasına bilgi verilmelidir. Bu durumlarda kargo firması malzemeyi belirli bir süre depolayabilir sonrası iade veya imha talep edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderilerinizin “mikro ihracat” kapsamına giren standart gönderimde ağırlık kapasitesi 150 kg ve göndereceğiniz eşyanın ücret olarak değeri 7500 Euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Tüm ülkelere göndereceğiniz gönderinin bu standartları geçmesi durumunda bizimle tekrar görüşme sağlamanız gerekmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP