Azerbaycan'dan Kargo Getirmek

15-03-2021 15:21'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 12:45

Azerbaycan'dan Kargo Getirmek

Azerbaycan'dan Kargo Getirmek

Azerbaycan, Kafkasya bölgesinde bir çok komşusu bulunan ülkelerden biridir. Türkiye ile kardeş niteliğinde olan ülke de farklı etnik kökenden insanlar yaşamaktadır. Batı asya ve doğu avrupa’nın kesişim noktasında bulunan Azerbaycan Rusya, İran, Ermenistan, Gürcistan ülkeleri ile sınırı bulunmaktadır. Zengin kültürel mirasa sahip ülkenin dünya ülkeleri ve kara sınır bulunan ülkeler ile önemli ticari ilişkileri vardır. Ermenistan haricinde diğer ülkeleri ile her hangi bir sorunu yoktur.

Tarih boyunca bir çok kez krizler yaşanan ülkede Aliyev dönemi ile yükseliş başlamıştır. 2008 yılında Azerbaycan Dünya Bankası'nın İş Yapma Raporu tarafından en iyi 10 reformcundan biri olarak gösterildikten sonra ekonomik olarak gelişmeye devam etti. Azerbaycan Türkiye ile iki kardeş ülke olarak bulunmaktadır. Her iki ülke arasında ekonomik açıdan önemli kazanımlar vardır.  Azerbaycan’da uluslararası ticaret ve yatırımların hızla artması ve ticaretin serbestleştirilmesiyle küresel entegrasyon ivme kazanmakta, böylelikle her geçen gün dünya ekonomisine yeni aktörler dahil olmaktadır. Zorlu rekabet ortamında ekonomik ilişkiler; iş birlikleri ve bölgesel ittifaklar ile şekillenmektedir. Bu doğrultuda, bireyler, şirketler, ülkeler yurtdışı kargo taşıma konusunda daha fazla iş yapma ve söz sahibi olma konusunda eğilim göstermektedirler.

Azerbaycan'dan Kargo Getirmek

Azerbaycan Kargo Fiyatları

Azerbaycan Lojistik Sektörü ’nün sesi olarak lojistik firmalarını ve taşıma işleri organizatörlerini yurtiçinde pek çok platformda temsil etmekte, sektörün gücünü ve dinamiklerini ortaya koyan faaliyetler yürütülmektedir. Bu faaliyetler çerçevesinde Azerbayacan’a ve Azerbaycan’dan yurtdışına kargo gönderimleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalardan biri olan Fast express müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır.

Azerbaycan yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Türkiye’den Azerbaycan’a yada Azerbaycan’dan dünyanın her hangi bir noktasına gidecek olan kargonuzu en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı sorgulanmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Yani olabildiğince hafif ve küçük boyutlarda olmalıdır. Bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı acenteye teslimi için fiyat uygunluğu sağlanıp sağlanmadığı konusunda kargo firmasından bilgi alınmalıdır.

Azerbaycan'dan Kargo Getirmek

Azerbaycan Yurtdışı Uçak Kargo

Yurtdışı kargo gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Yurtdışı kargo hizmeti ile kargolarınız hızlı ve ekonomik fiyatlarla karayolu, denizyolu ve uçak kargo ile havadan gönderilmektedir. Paket ve evraklarınız Uluslararası IATA kurallarına göre taşınmaktadır. Kargolarınız ağırlığı ve ebatları ölçülerek güvenle yurtdışında son alıcısına kadar güvenle götürüyoruz. Yurtdışına kargolarınızı www.fast-express.com adresine girerek “online yurtdışı gönderisi” oluşturup gönderebilirsiniz.

Hava yolu kargo yüksek hız faktörüne sahip olması hava yolu taşımacılığını diğer taşıma sistemlerine göre avantajları bulunmaktadır.

Azerbaycan'dan Kargo Getirmek

Trafik sıkışıklığı gibi sorunlarla karşılaşılmadan, zamanında ve mala zarar vermeden taşıma sağladığından dolayı da hava yolu taşımacılığı en çok tercih edilen taşıma sistemlerindendir. Ayrıca konfor standardının yüksek olması da bu sektörü diğerlerine göre tercih edilebilir kılmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargonun karşı ülkenin gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Ülke sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir. Kendi ülkenize yurtdışından gelen kargolarınız, öncelikle ülkenize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında soru yok ve gönderim standartlarına uygun ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Acil kargolarınız için 09:00 – 10:00 – 12:00 Express olarak yaptığımız hizmetlerimiz ile alıcınıza 12 Saatten bile kısa bir sürede gönderinizi teslim edebiliyoruz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP