Amazon Deposuna Nasıl Yurtdışı Kargo Gönderebilirim?

11-01-2021 12:52'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 28-08-2023 12:31

Amazon Deposuna Nasıl Yurtdışı Kargo Gönderebilirim

Amazon Deposuna Nasıl Yurtdışı Kargo Gönderebilirim?

Amazon hesabı olan ticari ya da bireysel olarak satış yapan herkesin bildiği bir sistemdir. Bu pratik sistem ile Amazon satıcıları müşterilerine daha hızlı gönderim yapmaktadır. Amazon satıcıları amazonun Türkiye dışına istediği kıta ya da ülkede bulunan amazon deposuna ürünlerini gönderir. O bölgedeki bir müşteri ürünü sipariş verdiğinde amazon satıcının ürününü müşteriye kurye ile göndererek teslim etmektedir. Amazon FBA sistemi çok kolay ve çok basittir.

Amazon deposuna satışını yapacağınız ürünlerin gönderimi için Türkiye’de bir çok firma bulunmaktadır. Yurtdışı kargo taşıma firmalarından Amazon deposuna her firma gönderim yapmamaktadır. Fast Express ise yurtdışı taşımacılık alanında sunduğu hizmetler doğrultusunda müşterilerini memnun etmektedir. Amazon depoları dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanına gönderim sağlamaktadır.

Amazon Deposuna Nasıl Yurtdışı Kargo Gönderebilirim

Amazon Deposuna Nasıl Hızlı Gönderim Yaparım?

Müşteriniz amazon üzerinden sipariş verdiğinde ürünün amazon depolarında olması çok önemlidir. Zira amazon deposunda olan ürününüz Amazon tarafından çok hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılmaktadır. Amazon deposunda ürünlerini azaldı yada bittiyse yenilerini göndermeniz gerekmektedir. Bu sebeple Amazon deposuna en hızlı ve güvenli yol ile gönderim yapmalısınız. Amazon depolarına kargo gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği önemlidir. Ödemenin ise gönderici tarafından yapılması gerekmektedir. Amazon depolarına kargo gönderimleri yapıldığı için alıcı tarafından ödenmelidir.

Amazon Deposuna Kargo Gönderim Fiyatları

Amazon deposuna kargo göndermek istediğiniz paketlerin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz gerekmektedir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Desi değerine göre firmamız sizlere özel fiyat sunmaktadır. Ayrıca toplu gönderileriniz i.in sizlere iskonto yapıyoruz.

Amazon Deposuna Nasıl Yurtdışı Kargo Gönderebilirim

Amazon Deposuna Paketlerim Kaç Günde Gider?

Amazon deposuna gideceği depoya göre firmamız en hızlı şekilde gönderim yapmaktadır. Dünya üzerinde amazon depolarına ürünleriniz ortalama 2 ila 5 gün arasında sürebilmektedir. Gümrüklerde herhangi bir sorun çıkmadığı takdirde gönderilebilecek en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Amazon Deposuna Kırılacak Eşyamı Gönderebilir miyim?

Amazon deposuna yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar firmaların ve şahısların tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Fast Express yurtdışı taşımacılık firması olarak ekonomik fiyata güvenilir taşıma sağlamaktayız. Amazon deposuna kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır.

Amazon Deposuna Nasıl Yurtdışı Kargo Gönderebilirim

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Amazon FBA deposuna paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo gönderim hizmetleri sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Ekonomik fiyatlarla uluslararası IATA kurallarına göre paket ve evraklarınız gönderilmektedir. Uygun fiyatlı paket ve evrak gönderimi Türkiye koşullarında çok pahalı olduğu için insanlar ve firmalar kargo göndermekte tereddüt yaşayabilir. Ancak firmamız piyasa koşullarını gözeterek en uygun fiyatları sunmaktadır.
İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Kargo ile yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP