Almanya'ya en ucuz kargo

04-09-2019 13:27'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-03-2024 01:21

Almanya'ya en ucuz kargo

Almanya’ya En Ucuz Kargo Gönderimi

Türkiye’den Almanya’ya ihracat yapıyorsanız, internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, çeşitli nedenlerle evrak göndermeniz gerekiyorsa, Almanya’daki arkadaşlarınıza hediye yollamak istiyorsanız veya oradaki yakınlarınıza, sevdiklerinize eşya göndermeniz gerekiyorsa en güvenilir ve Almanya’ya en ucuz kargo Fast Express Kargo ile yapılır.

Kargo gönderim hizmetleri, aklınıza gelebilecek her türlü gönderinin şehirler ya da ülkeler arasında gönderilmesini sağlar. Bu noktada günümüzde en sık ihtiyaç duyulan ve tercih edilen hizmetlerden birisi olduğunu söylemek mümkündür. Belirtmek gerekir ki uluslararası kargo taşımacılığı önemli bir ihtiyaç olarak ön plana çıkar. Yurtdışı kargo hizmetleri kapsamında farklı ülkelere kargo gönderimi yapmak mümkündür. Türkiye’den Almanya’ya kargo bu noktada en fazla tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Almanya’ya gönül rahatlığı ile güvenilir bir şekilde kargo gönderimi yapılabilir.
Sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olarak firmamız uzun bir süredir kargoculuk alanında faaliyet gösteriyor. Yurtdışına göndermek istediğiniz her türlü kargonun en kısa sürede teslim edilmesini sağlayarak bu alanda oldukça fazla tercih ediliriz. Almanya’ya bireysel olarak ürün, eşya, dosya gönderimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda ticari kargolarınızın taşımacılığını da alanında uzman ekiplerimiz ile gerçekleştiririz. Yani Almanya’ya hem bireysel hem de ticari kargo göndermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Almanya’ya En Ucuz Kargo Gönderimi

Almanya’ya En Ucuz Kargo ile neler gönderilebilir?

Almanya’ya en ucuz kargo ile gönderilebilen ürünler; ihracat ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, Gıda ürünleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, mobilyalar, araba parçaları, fitness egzersiz ekipmanları, motor uçak veya tekne parçaları, lastikler, plastik ürünler, oyuncaklar, aydınlatma ürünleri, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, basılmış kağıt ürünleri, oyun ve hobi ürünleri, çim bahçe ekipmanları, yapı malzemeleri, pencereler, katalog ve broşürler, televizyonlar, radyolar, elektrikli el aletleri,bebek ürünleri, çerçeveli eşyalar, şapkalar, plastik kaplar, kutular, şişeler, torbalar, elektronik ürünler ve aksesuarlar, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, el işi ürünleri, vitrinler, evcil hayvan eşyaları, uzun çubuklar, kırılmaz ev dekorları, spor aletleri ve ekipmanları, farmatik katı ve sıvı ilaçlar, tüketici elektroniği, gönderi malzemeleri, gözlük ve gereçleri, kağıt ve plastik malzemeler, müzik aletleri,saklama kutuları, hırdavat ve hacimli öğeler, sağlık güzellik bakım malzemeleri, ısıtıcı ve soğutucular, piller…
Ve aşağıda sayılan maddeler dışındaki koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Almanya’ya En Ucuz Kargo ile neler gönderilebilir?

Genellikle yurtdışına kargo gönderilemeyenler; Ambalajı olmayan açık gönderiler hap, kokain, esrar, bonzai gibi uyuşturucu maddeler, patlayıcı ve yanıcı maddeler, canlı veya cansız her türlü hayvanlar, posta gönderilerine zarar verebilecek ürünler, ince ambalaj içinde ağır, sivri, ambalajı yırtabilecek maddeler, bozulabilecek biyolojik ürünler, üzerinde ahlak bozucu işaret resim yazı taşıyan ürünler, üzerinde güvenliği bozucu işaret resim yazı taşıyan ürünler, insan organı veya cenaze, çek senet veya nakit paralar, kıymetli eşyalar, ziynet malları, altın gümüş vb taşlar, ateşli silahlar, hemen bozulabilecek et veya süt ürünleri, tavuk ürünleri, bağırsak ham deri mutfak yağları, yumurtalar, taşınması zor büyük malzemeler, temizlik ürünleri (sıvı deterjan vb), çabuk bozulabilecek kimyasal ürünler,  plastik ve yağlı boyalar, sarımsak soğan veya baharatlı ağır kokan ve kokusunu diğer ürünlere sindirebilecek gönderiler, tütün ve tütün ürünleri, uç kısımları köşebent ile kapalı olmayan sivri uçlu diğer gönderilere zarar verecek delici kargolar…

Almanya’ya En Ucuz Kargo ile neler gönderilebilir?

Almanya Yurtdışı Kargo Ağırlığı Hesaplama

Türkiye’de bulunduğunuz ilden Almanya’ya göndereceğiniz malın/ürünün/eşyanın nakit olarak değeri 7500 euro'yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Mallarını bu amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv riskeri vardır. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderirken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz mal veya hizmetler gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Almanya’ya gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv’si hesaplanmaz, bunun yerine gönderilen malın Almanya varış yeri ilkesi gereğince kdv kanunları ile hesaplanır. Almanya’ya en ucuz yurtdışı kargo ile mal gönderme işlemlerinizde Fast Express Kargo, sizi bu kdv sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurdışı express kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler en hızlı ve en ekonomik şekilde taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir.

Türkiye’den Almanya’ya Kargo Fiyatı Hesaplama

Kargo fiyatları, özellikle yurtdışına yapılan gönderimlerde insanların en fazla merak ettikleri konuların başında geliyor. Bu noktada belirtmek gerekir ki fiyatlar, çeşitli unsurlar doğrultusunda değişkenlik gösterir. Gönderim yapılacak olan şehir fiyatları etkiler. Türkiye’den Almanya’ya kargo firmamız genel olarak uygun fiyatlar ile hizmet veriyor ve kaliteyi ekonomik bir şekilde sizlere sunuyor. Aynı zamanda gönderinin ne olduğu da fiyatları etkileyen temel unsurlar arasında yer alır. 
Müşterilerimizin kargolarının ağrılığı ve hacmi hesaplanarak buna göre fiyatlandırma yapılır. Belirtilen unsurlar ne kadar artarsa fiyatlar da buna bağlı olarak artar. Türkiye’den Almanya’ya kargo ücreti görüldüğü üzere farklı faktörler doğrultusunda belirlenir. Firmamız ile iletişime geçerek hangi ürünü nereye göndereceğinizi söyleyebilir ve ağırlık gibi bilgileri de vermeniz halinde ortalama fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

Almanya Yurtdışı Kargo Hesaplama

Almanya’ya Kargo Firmaları

Fast Express; Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında ve dünya ülkeleri bazında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

Almanya’ya Kargo Firmaları

Türkiye’den Almanya’ya Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Almanya’ya kargo göndermek isteyen kişiler bunu firmamız aracılığı ile çok kolay bir şekilde yapabilir. Aynı zamanda gönderdiğiniz kargoların takibi de son derece kolaydır. Herhangi bir ekstra işlem yapmadan tıpkı yurtiçi kargolarında olduğu gibi gönderinin son durumunu ve hareketlerini öğrenmeniz mümkündür. Web sitemiz üzerinden Türkiye’den Almanya’ya kargo takibi yapabilirsiniz. Bu sayede kargonuzun bütün hareketlerini kolay bir şekilde görebilir ve nerede olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Kargo takibi, insanlar için en önemli olan konulardan bir tanesidir. Herkes kargosunun son durumunu ve o an nerede olduğunu öğrenmek ister. Bu noktada ön plana çıkan şey kargo takip sistemidir. Firmamızın web sitesinden bunun için kargo takip alanı bulunuyor. Müşterilerimiz bu alana girerek kolay bir şekilde kargolarının takibini gerçekleştirebilir. Firmamızdan Türkiye’den Almanya’ya kargo gönderimi yaptığınızda sizlere gönderi numarası vb. bilgiler verilir. Bu bilgileri kullanarak sitemiz üzerinden sorgulama yapabilir ve kargo takip sistemi üzerinden gönderinizin nerde olduğunu ve son hareketlerini hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya Kargoda Gönderilmeyecek Ürünler

Almanya’ya kargo göndermek isteyen kişiler birçok farklı ürün ve eşyayı gönderme imkanına sahiptir. Aynı zamanda istediğiniz evrak ve dosyaların da gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu noktada insanların en fazla merak ettikleri şeylerden bir tanesi hangi ürünlerinin gönderiminin yasak olduğudur. Her ülkenin bu konuda prosedürleri değişse de genel olarak çeşitli maddelerin gönderimi yasaktır. Türkiye’den Almanya’ya kargo hizmetlerimiz kapsamında mevzuatta belirtilen maddelerin gönderimini gerçekleştiremiyoruz.
Almanya’ya gönderilemeyecek olan kargoların neler olduğu konusunda firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Göndermek istediğiniz ürün hakkında bize bilgi vererek kargo ile taşımaya uygun olup olmadığını öğrenmeniz mümkündür. Türkiye’den Almanya’ya kargo firması olarak Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış olan malları, maddeleri ya da ürünleri taşımamız mümkün değildir. Aynı zamanda yanıcı ya da yakıcı ürün, madde kategorisine giren şeylerin taşınması da mümkün olmuyor. 

Türkiye’den Almanya’ya Kargo Kaç Günde Gider?

Kargo gönderimlerinde süre değişken bir unsurdur. Firmamız bu noktada her zaman hızlı hizmet vermeye özen gösteriyor ve bu sayede de oldukça fazla tercih ediliyor. Belirtmek gerekir ki göndermek istediğiniz her türlü kargonun en kısa sürede adrese ulaştırılması için alanında uzman personeller ile profesyonel bir gönderim süreci sağlarız. Bu noktada Türkiye’den Almanya’ya kargo firması olarak sunduğumuz hizmetlerde sürelerimiz değişkenlik gösterir. Çeşitli unsurlara bağlı olarak farklı teslim süreleri söz konusu olsa da genel olarak en kısa sürede kargo gönderimi tamamlanır.
Almanya’ya gönderilen kargoların teslim süresini etkileyen temel unsurlardan birisi ülkenin hangi şehrine gönderileceğidir. Şehre göre sürenin daha uzun ya da daha kısa olması mümkündür. Aynı zamanda ne tür bir kargo taşımacılığı yapılacağı da bu noktada önemlidir. Bunların yanı sıra standart ve ekonomik gibi hizmetlerden hanginizi tercih ettiğiniz de önemli bir konudur. Son olarak ise gönderim için tercih edilecek yola bağlı olarak teslimat süreleri değişir. İstediğiniz her şeyi en kısa sürede Almanya’nın her şehrine ulaştırmak için bizden hizmet alabilirsiniz.

 

Hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kargo ihtiyaçlarınızı Fast Express Kargo karşılar.  Dünyanın farklı bölgelerindeki farklı fuar organizasyonlarına katılan kurumsal firmalar için; fuar stand gereçleri, reklam ekipmanları, fuar için kullanılacak broşürler, belge ve kataloglar, fuar alanı için gerekli olacak tüm araçların gönderimi yurt dışı kargo hizmetleri ile kolaylıkla ve en ekonomik şekilde gönderilebilir.

Almanya’ya Kargo Firmaları

Almanya Kargo Takip

Fast Express Kargo, ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo yapmadan önce, Almanya – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Almanya ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Hangi ürünlerin yasak olduğunu, hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Fast Express Kargo müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebilirsiniz.  Aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekir. Aksi takdirde kargonuz gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Fast Express Kargo tüm yurtdışı taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden göndereceğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Almanya Kargo Takip

Almanya federal bir devlet. Hem Federal Yönetim’in hem de 16 farklı eyaletin kendilerine ait yetki alanları bulunuyor. Başkenti Berlin olan ve yaklaşık 82 milyon nüfusa sahiplik yapan Almanya tüm dünyada dev sanayisi ile bilinmekle birlikte dünyanın en önemli ekonomik güçlerindendir. Turistik açıdan farklı tarihi yapıları ile görülmesi gereken ülkeler arasındadır. Genç nüfusun azınlıkta olduğu Almanya’da resmi dil Almanca iken Para Birimi olarak Euro kullanılır. Türkiye’ye uçak ile uzaklığı 3 saattir. Yerel saati Türkiye saatine göre 1 saat daha geridir. Almanya vize isteyen ülkeler arasındadır, gitmeden önce vize başvurunuzu yapmış ve Almanya’ya vize almış olmanız gerekmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Hızlı Kargo

Ülkemizde uluslararası kargo söz konusu olduğunda en önemli destinasyonlardan birisi Almanya olmaktadır. Çok yüksek bir Türk nüfusa sahip olan ülkenin hemen her noktasına yılın her mevsiminde kargo gönderimi yapılabiliyor. Türkiye’den Almanya’ya kargo göndermek isteyen kişi sayısının çok olması ile doğru orantılı olarak hizmet ağında da ciddi bir gelişim söz konusu oluyor. Tabii ki alacağınız hizmeti daha da üst seviyelere taşıyabilecek Fast Express kargo firması ile tanışmanız avantajınıza olacaktır. 

Kargolarınızın doküman, belge, paket, koli gibi farklı ebatlarda ve değerde olması kargo sürecini etkilemediği gibi çok yüksek sayılarda kargo gönderimi ihtiyaçlarınıza da çözümler sunuluyor. Böylece herkesin ilk tercihi olabilecek bir hizmet standardı yaratılabiliyor. Uygun fiyatlarla daha hızlı bir teslimat süreci oluşabilmesi adına lojistik sektörünün teknoloji entegrasyonu üst seviyelere çıkarılıyor. Teknolojinin tüm imkânlarıyla donatılmış altyapısı sayesinde hem Almanya’ya hem de dünyanın diğer noktalarına güvenli taşımacılık yapılabiliyor. Fast Express kargo şirketi ile gönderinizin boyutuna, değerine ve kilosuna bağlı olarak sigorta kapsamında da çok sayıda alternatif sunulduğunu söylemek gerek.

Direkt olarak Türkiye’den Almanya’ya kargo gönderimi yapabilmek için Türkiye’nin hangi ilinde olduğunuzun bir önemi yok. Keza şirketin aynı zamanda lokal olarak pek çok anlaşması bulunuyor. Tabii ki bunu hedef noktasında da sürdürüyor. Böylece sizden teslim alınan gönderiniz güvenli bir biçimde karşı tarafa ulaştırılabiliyor. Bunun içinse ekstra maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Karayolu ve havayolu ile taşımacılık yapılan bir rota olan Avrupa Birliği bölgesinde yer alan ülkelerde kargo süreci son derece minimum seviyelere ulaşmış durumda. 

Bu yüzden Türkiye Almanya kargo süresi ile ilgili hiçbir endişeniz olmasına gerek yok. Türkiye’nin 81 ilinden gönderiniz teslim alınarak ilgili transfer merkezlerine iletiliyor. Aynı zamanda yoğun bir arz talep dengesinin oluşmasından ötürü kargo firmalarının en çok tercih ettiği rotalardan birisi Almanya olarak biliniyor. Fast Express bu noktada özel olarak transit kargo seferleri ile müşteri memnuniyetini hedefliyor. Bunu uygun fiyat garantisiyle sunabiliyor olması ise en büyük tercih sebebi oluyor. 

Türkiye’den Almanya’ya Kargo Süresi Nedir?

Türkiye’den Almanya’ya kargo teslimatı yapılacağı zaman süreç gönderinizin sizden alınmasıyla başlıyor. Bunun için tabii ki ilk olarak firmamızla iletişime geçmeniz gerek. Türkiye’de çok sayıda uluslararası kargo firması olmasına karşılık hizmet kalitesi açısından bir analiz yapıldığında bazı sorunlar sık sık gözlemlenebiliyor. Vergilendirmeler, gümrük işlemleri ve ürünlerin gönderim süresi ile ilgili bir kıyaslama yaptığınızda neden Fast Express uluslararası kargo şirketinin bu kadar tercih edildiğini daha iyi anlayabiliyorsunuz. 

Kargo süreci için Türkiye’de yer alan 81 ilin herhangi birisinden Fast Express müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı şehirlerde bulunan özel firmalarla yapılmış olan anlaşmalar neticesinde koordineli bir teslimat süreci planlanıyor. Böylelikle sizden teslim alınan gönderi Almanya’ya yola çıkmak üzere transfer merkezine daha kolay iletilebiliyor. Bu aşamada en dikkat edilmesi gereken nokta ise Almanya’ya gönderilmesi yasaklı ürünler oluyor. 

Sevkiyat merkezlerine toplanan gönderiler bu kontrollerin ardından illegal bir durum söz konusu olmadığında hemen teslimat için yola çıkmaya hazırlanıyor. Genellikle karayolu tercih ediliyor olsa da havayolu ile de çok hızlı transit kargo işlemleri yapılabiliyor. Burada göndereceğiniz kargo için değer, boyut ve kilo detayları önem arz ediyor. Ki 30 kilogram ve üzeri olan gönderilerinizde özel fiyat teklifi alabiliyorsunuz. Aynı zamanda doküman, belge, paket ya da koli olması fark etmeksizin 1-2 günlük teslimat süreciyle hedef noktaya ulaştırılıyor. 

Türkiye’den Almanya’ya Kargo Fiyatına En Ekonomik Nasıl Ulaşabilirim 

Fast Express kargo fiyatları Türkiye’de görebileceğiniz en ideal uluslararası kargo fiyatları arasında yer alabilir. Özellikle müşterilerinin taleplerini dinleyen ve onlar için en iyi hizmeti sunan bir firma olduğunu rahatlıkla ifade etmek gerekiyor. Bu sebeple Türkiye’den Avrupa’ya kargo gönderimi yapmadan önce kesinlikle fiyat almanız gerektiğini vurgulayabiliriz. 

Standart olarak gönderilecek olan tüm kargolarda belirli referans değerler söz konusu oluyor. Bu boyut, ağırlık ve tabii ki değer olarak farklı kategorilere ayrılabilir. Ağırlık olarak 30 kilogramı aşan tüm gönderilerinizde havayolu taşımacılığı sebebiyle özel bir fiyatlandırma talebinde bulunma hakkınız var. Ayrıca değerli ürünlerinizin gönderimi ile ilgili yapılan sigortanın dışında bir güvence talep ediyorsanız özel sigorta poliçesi seçeneği sunulabiliyor. Almanya’nın tüm şehirlerine gönderim sağlanabildiği gibi aynı fiyatlarla Türkiye’nin 81 ilinden kargonuz gönderilmek üzere teslim alınabiliyor. 

Fast Express kargo gönderme işlemi için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek yeterli olurken en uygun fiyatlardan faydalanacağınızı unutmayın. Aynı zamanda güvenilirlik açısından da üst düzey bir hizmetle karşı karşıya kalacaksınız.  Türkiye Almanya kargo süresi ortalama 1 gün sürerken, maksimum 2 gün içerisinde Almanya’nın her şehrinde yer alan kurye ve kargo anlaşmaları sayesinde teslim edilebilmektedir. Bu nedenle belge ve numune gibi acil ya da hızlı gönderim isteyen tüm ihtiyaçlarınızda da size inanılmaz bir fırsat sunulabiliyor. Almanya’ya bireysel ya da kurumsal tüm gönderimleriniz için tercihiniz Fast Express olabilir. 

Almanya Kargo Takip

Almanya'ya en ucuz kargo fiyatlarımıza ulaşabilmek için ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir Yurtdışı Kargo hizmetleri ile kargolarınızı en uygun fiyatlarla gönderebilirsiniz. Almanya'ya en ucuz kargo ve en az riskle gönderim imkanlarını firmamız FAST EXPRESS de bulabilirsiniz. Almanya'ya en ucuz kargo ve en hızlı kargo için bizi tercih edebilirsiniz. Doküman, Dosya, Evrak, Pasaport, Numune, Paket, Hediye ve Koli gibi gönderilerinizi güvenle yapabilirsiniz. Ürünlerinizin ağırlık ve boyutlarını belirledikten sonra, her bir ürün için ve en ucuz fiyatları alabilmek için bizimle iletişime geçin. Yurtdışı Kargo yapmanın farklı seçenekleri ve opsiyonları olabilir. Almanya Kargo Teslimat süresi 1 gündür. Paketiniz bize ulaşır ulaşmaz yurtdışı çıkışı yapılır. 30 Kg üzeri Almanya’ya kargolarınız için özel fiyat isteyebilirsiniz. Yurtdışı Kargo gönderilerinizin tüm Türkiye genelinde bulunduğunuz ildeki adresinizden alınıp yurtdışına transferi yapılmaktadır. Yurtdışı Kargo Takip Numarası kargonuz Almanya’ya Kargo sevk edildiği gün size bildirilerek online olarak web sitemizden takip etmeniz sağlanacaktır. Yurtdışı kargo Gönderilerinizin için teslimatların en hızlı ve ekonomik şekilde yapılmasını ve bu maliyetlerin düşük olmasını istiyorsanız şirketimizle iletişime  geçebilirsiniz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ülkeler yakınlık uzaklık olarak değil uçuşların yoğunluğuna göre uygun fiyat elde edilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP