Almanya Türkiye Kargo Gönderi Hizmeti

10-02-2021 10:07'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 17-07-2023 12:26

Almanya Türkiye Kargo Gönderi Hizmeti

Almanya federal cumhuriyeti Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biridir. Ekonomik, siyasi ve ticari olarak dünyada bir çok ülke ile ilişkileri bulunmaktadır. Büyük be köklü tarihi ile 16. Yüzyılda reformun merkezi oldu. Türkiye ile Almanya arasındaki ekonomik ilişkiler, 1924 yılında başlayıp 1944’e kadar sürmüştür. Günümüze kadar da hala devam eden ticari ve ekonomik ilişkiler neticesinde Almanya ve Türkiye arasında ithalat ve ihracatı önemli seviyelere ulaşmıştır.

Almanya ile hızla büyüyen ticaretin hızına yetişebilmek için lojistik sektörü ve perakendeci firmalar başta olmak üzere e-ticaretle ilişkili tüm tarafların teknoloji yatırımları yapması zorunlu hale gelmiştir. Gelişen teknoloji beraberinde müşterileri daha fazla memnun etmenin yollarını ve blockchain gibi güvenli yöntemleri de gündeme getirmiştir. Fast express uluslararası taşımacılık firmamız bu hıza yetişebilmek için yatırımlarını çok geniş kapsamda yaptığı için her türlü yükü taşımaktadır.

Almanya Türkiye Kargo 2021

Almanya Türkiye Kargo Fiyatları

Türkiye’den Almanya’nın şehirlerine kargoları en uygun fiyatlara güvenli şekilde gönderiyoruz. Ülkemizde yurtdışı kargo hizmetinde kaliteli hizmet veren firmamız yenilikçi, son teknoloji araçları ve yazılımları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ekonomik fiyatlara hizmet veren firmamız kargo paketlerinizi desi hacim değerine göre hesaplamaktadır. Desi hacim değeri haricinde kargonuzun gideceği adrese göre de fiyatlarımız değişmektedir.

Almanya kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Toplu gönderileriniz için sizlere çok daha uygun fiyatlar sunuyoruz.

Almanya Türkiye Kargo 2021

Fast express Türkiye’den Almanya’nın her yerine her türlü yükleri aynı gün içerisinde çok hızlı bir şekilde transferini yapıyoruz. Sektörün en hızlı firması olarak bedelli yada bedelsiz her türlü kargonuzu taşıyoruz. IATA kurallarına uygun olarak teslimat yapan yurtdışı kargo firması olarak kargonuzu ister adrese teslim isterseniz de hava alanından teslim alabilirsiniz. Firma olarak almanya’nın tüm şehirlerine göndereceğiniz kargolarınız için firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan yeni ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Almanya’ya Neler Gönderebilirsiniz?

Almanya’nın tüm şehirlerine, Gıda, tekstil, yedek parça, plastik, metal sanayi, kırtasiye ürünleri, evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür, hediyelik eşya gibi aklınıza gelen yasal olarak taşınması gereken her şeyi taşıyoruz.

Almanya Türkiye Kargo 2021

Almanya’nın Hangi Şehirlerine Kargo Gönderiyoruz?

Almanyanın; Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen şehir ve eyaletlerine uygun fiyata, güvenli, hasarsız ve zamanında teslimat yapıyoruz.

Fast express olarak taşıma sözleşmesine bağlı kalarak kargonuzu belirttiğimiz süreler de taşımaktayız. Kargonuzun hasarsız ve kargo içeriğinin gizli tutulmasına kadar çok çalışan profesyonel ekibimiz her zaman yanınızdadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Almanya’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Almanya Türkiye Kargo 2021

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslar arası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız. Kargonuz FAST EXPRESS ile emin ellerde. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Şahıslar Numune olarak gönderi yapabilirler. Şahıslar ilgili bir Ticaret odası ve İhracatçı birliğine üye olup vergi numarası alınırsa gümrükten ilgili vergi numarasına göre giriş yapılıp ETGB Mikro İhracat ve beyannameli gönderim yapabilirler. Eğer bir gümrükçü ile anlaşmanız var ise beyannameli olarak gönderi yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Öncelikle karşı ülkede nereden gönderiniz alınacak ve burada nereye gelecek ise tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Alıcı ve gönderici bilgileri, malzeme içerik bilgisi eksiksiz olmalıdır. Söz konusu detaylar hazır olduğunda bize bilgi vermeniz durumunda toplama işleminiz organize edilecektir. İstenilen evraklar müşteri destek çalışanlarımız ile birlikte hazırlanacaktır. Daha sonrasında paketiniz elinize ulaşacaktır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP