Amazon FBA Deposuna Yurtdışı Kargo Fiyatları 2022

23-03-2021 11:36'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-09-2023 19:49

Amazon FBA Deposuna Yurtdışı Kargo Fiyatları 2022

Günümüzde E-ticaret’in gelişmesi ile birlikte artık online siparişler çok fazla sayıda artmaya başladı. Artık insanlar bireysel olarak bir firma kurduktan sonra e-ticaret sitelerinde mağaza açıp satış yapabilmektedirler. Bu e-ticaret sitelerinden biri de Amazon’dur. Amazon dünya çapında e-ticaret hizmeti sunan çok büyük hatta dünyanı nen büyüklerinden biridir. E-ticarette, müşterinin sanal ortam üzerinden ürün siparişi vermesiyle birlikte lojistik süreçler de artış olmaktadır. Bu artışı karşılayabilmek için bir çok firma bulunmaktadır.

Fast express Amazon depolarına uygun fiyata kargo gönderen nadir firmalardandır. Yurtdışı kargo gönderiminde amazon deposuna topluca gönderileriniz firmamız tarafından uygun fiyatlara gönderimi yapılmaktadır. İşletmenizin Amazon deposundaki ürünleri nihai tüketiciye satış yaptığı e-ihracat iş modelinde, dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlayan sanal çevrimiçi pazar yerlerinin etkisi büyüktür. Çevrim içi pazarda daha etkin olabilmeniz için ürünlerinizin Amazon depolarında hazır bulunması gerekmektedir. Fast Express en hızlı ve güvenli şekilde amazon depolarına gönderim yapmaktadır.

Amazon Depolarına Uygun Fiyatlı Kargo Gönderimi

Amazon depolarına en uygun fiyatlı kargo gönderimi yapmak istiyorsanız firmamız ile çalışabilirsiniz. Fast express sunduğu kaliteli hizmetler ile müşterilerini %100 memnun etmektedir. Bireysel yada Profesyonel satıcı olun hiç fark etmez bütün ürünlerinizi amazon depolarına piyasanın en uygun fiyatları ile gönderiyoruz. Amazon depolarına müşterilerin en öncelikli beklentisi hızlı ve ucuz teslimattır.

Firmamız müşterilerin bu beklentilerini hedef alarak faaliyetlerini şekillendirmektedir. Bu doğrultuda, teknolojik imkanların ve akıllı sistemlerin desteği ile geleneksel teslim yöntemlerinin dışında yeni teknolojiler geliştirmekte ve kullanmaktadır.

Yurtdışına e-ticaretin gelişmesinin önünde engel oluşturulan etmenlerden birisi olan firmaların geleneksel yaklaşımları nedeniyle yaşanılan sorunların aşılmasında bilinçlendirme çalışmaları, eğitim programları ve teknoloji yatırımları ön plana çıkmaktadır. Ancak firmamız Amazon depolarına gönderim dahil olmak üzere dünyanın 220 ülkesine kargo gönderimi yapmaktadır.

Yurtdışı kargo gönderiminde en az masrafla ve en etkin maliyet sistemiyle hizmetin sağlanmasıdır. Kaynakların ihtiyaçların tamamını karşılamada yetersiz kaldığı durumda, ihtiyaç duyulan malın tahsis edilmesinde ekonomik olma faktörü gerek maliyet gerekse zaman açısından önem taşımaktadır. Firma olarak tüm sorunları aşarak en uygun maliyetleri sizlere sunuyor ve Amazon depolarına gönderim yapıyoruz.

Firma olarak genellikle hava yolunu kullanarak gönderim yapıyoruz. Uçak kargo ile en hızlı şekilde bireysel ve profesyonel Amazon satıcılarının ürünlerini Amazon depolarına gönderiyoruz. Kapınızdan alınan ürünler yurtdışına Amazon depolarının içine kadar teslimatı yapıyoruz.

Yeterli teknoloji ve yazılım teknolojilerinin alt yapısını kurarak yurtdışı kargo takip süreçlerini sorunsuz takip ederek, gerekli yerde müdahale ederek çalışıyoruz. Fast express tüm süreçleri ve hedefleri ana yetkinliklerini destekleyici ve geliştirici yönde tasarladıklarında daha odaklı ve etkin  çalışabilmektedirler. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda Amazon depolarına paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize ne iyi hizmetleri sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargo gönderileri için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. İndirim olarak kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için içine koyulmuş olan kargo paketinin en ekonomik şekilde en küçük şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Paket hazırlanırken içinde bulunan malzemelerin hasar görmemesi de dikkate alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP