Almanyadan Türkiyeye Kargo

09-03-2019 11:32'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-07-2024 02:21

Almanyadan Türkiyeye Kargo

Almanyadan Türkiye’ye kargo gonderilerinizde zarf, döküman, İthalat, numune ve paket gönderilerini FAST EXPRESS  aracılığı ile dünya üzerinde 200 ü aşkın ülkeden dünya nın önde gelen Kargo Firmaları ile toplamasını yapıp adresinize teslimatı sağlamaktayız.Yurtdışında Kargo ile bir arkadaşınıza veya bir şirkete Yurtdışı kargo mu göndermek istiyorsunuz veya yurt dışından size kargo mu gönderilecek.. Öncelikli olan seçilen hava yolu taşıma şirketinin  Hem  güvenilir olması hem daha kısa sürede hedefe ulaşım sağlamasıdır. Yurt dışından sipariş edeceğimiz veya göndereceğimiz bir ürünün gümrüğe takılmadan teslim edilmesi önemlidir. Almanya'dan Türkiye’ye gelen bir kargonun, Türkiye Cumhuriyeti gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Almanyadan Türkiye’ye getirmeniz gereken paketiniz var ise telefon veya mail ile FAST EXPRESS Müşteri Temsilcinize toplamanın yapılacağı yurtdışı adresi ve yurtdışı detayları paylaşmanız durumunda aynı gün  paketiniz yurtdışı toplama işlemi planlanarak yapılır ve  Türkiye sevkiyatı başlatılır.Paketiniz yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp Türkiye’ye sevki gerçekleştirilir. Almanyadan Türkiye’ye gelen kargolarınız öncelikle giriş yaptıgı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge ,doküman kapsamında ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkacaktır. Gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır.

Almanyadan Türkiyeye Kargo

Almanyadan Türkiyeye kargo gönderimi; gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister bireysel gönderim amaçlı olsun mesafe ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla Türkiye’nin her bölgesine her şehrine en kısa zamanda, güvenli bir şekilde Fast Express Kargo ile ulaştırılır. Küçük işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar da rahatlıkla Almanyadan Türkiyeye kargo gönderimi  yapabilmektedir.  Ürün bazlı ithalat ve ihracatınızın yanı sıra Almanyadan Türkiye’deki şehirlere numune dosyalarınızı da yurtdışı kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Kargonuz Almanyadan Türkiyeye çıktığı andan itibaren, Türkiye şehrindeki alıcının eline ne zaman geçeceği veya kargonun kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir hal alır. Almanya’nın şehirlerinden, Türkiye’deki bir şehire Fast Express Kargo ile zamanında, ekonomik düşük maliyetlerle ve en önemlisi güvenli bir şekilde transfer edilmektedir.

Almanya'dan Türkiye’ye kargo gönderildiğinde, o kargonun, Türkiye Cumhuriyeti gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Almanya’dan Türkiye’ye getirmeniz gereken evraklarınız, dökümanlarınız, belgeleriniz, ürünleriniz, malzemeleriniz ve ya paketiniz var ise bize web sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun toplamanın yapılacağı Almanya adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz Almanya toplama merkezinde toplanır. Almanya'dan Türkiye’ye göndermek istediğiniz kargonun işlemi planlanarak yapılır ve Türkiye sevkiyatı başlatılır. Ülke sınırlarımız içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden (Almanya’dan) toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin (Türkiye) yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp istediğiniz alıcıya sevki gerçekleştirilir. Almanya’dan Türkiye’ye gelen kargolarınız, öncelikle ülkemize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkacaktır. Gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır.

Almanya’dan Türkiye’ye En Ekonomik Kargo 

Dünya üzerinde her noktadan Türkiye’ye kargo gönderimini mümkün kılan Fast Express kargo şirketi müşteri memnuniyetini odak noktasına alan bir firmadır. Özellikle Almanya’dan Türkiye’ye kargo göndermek isteyenler için pek çok kolaylık sunduğu gibi bunu operasyonel anlamda da her aşamada hissetmenizi sağlıyor. Gönderinizin cinsi ne olursa olsun hızlı, güvenli ve uygun fiyatlarla kargo sürecini başlatıyor. Avrupa’da yer alan ülkeler baz alındığında Almanya ile Türkiye arasında çok ciddi bir potansiyel oluştuğunu söyleyebiliriz. 

Dolayısıyla Almanya Türkiye kargo hizmeti için pek çok seçenek gözlemlenebilir. Fast Express kargo ise burada sunduğu avantajlarla ön plana çıkmayı başarıyor. Avrupa’da aktif olarak hizmet veren ve hemen her lokasyonda kullanılabilen farklı firmalarla koordineli bir biçimde çalışarak gönderilerinizin toplanmasına imkân tanıyor. Sizin bu aşamada yapmanız gereken tek şey Fast Express kargo müşteri hizmetleri ya da web sitesi üzerinde yer alan formla kargo gönderimi için süreci başlatmak. Akabinde profesyonel bir operasyonel süreç işlemeye başlıyor ve kargonuz gönderi cinsine bakılmaksızın teslim alınıyor. 

Almanya’da teslim alınan kargonuz hedef lokasyona yani Türkiye’ye yola çıkmak üzere en uygun süreç belirlenerek yola çıkmak üzere hazırlanıyor. Almanya’da yaşayan birisinden bireysel olarak kargo almak, Almanya’dan bir e-ticaret faaliyetinde bulunmak, ithalat ve ihracat gibi çok sayıda seçeneği Fast Express kargo ile değerlendirmek mümkün olacaktır. Hemen hemen her şehrinden rahatlıkla kargo için teslimatınızı yapabilir, yine Türkiye’nin 81 iline gönderim sağlayabilirsiniz. Teslimatlar aracı firmalarla çok büyük bir lojistik ağ çerçevesinde en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Kaç Günde Ulaşıyor?

Almanya’dan Türkiye’ye kargo süresi ile ilgili en temel sorulardan birisi kaç gün sürdüğü yönündedir. Burada tercih edilecek yöntem, firmanın işleyişi ve gönderinin boyutları önemli kriterler arasında sayılabilir. Örneğin doküman ya da evrak gönderimi mümkün olabiliyorken aynı zamanda ithalat ve ihracat yapanlar için Almanya’dan parsiyel taşımacılık kapsamında daha büyük gönderiler de kabul edilmektedir. Dilerseniz paket ya da koli tarzında da gönderim yapabilmeniz mümkündür. Tümü büyük bir hassasiyetle ve özenle taşınarak Türkiye’de belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere işleme alınır. 

Fast Express kargo hizmeti alırken şirketin ana mottosu olan hızlı ve güvenli teslimat için hummalı bir çaba sarf edilir. Ki Almanya’da kargoyu vermek istediğiniz gün içerisinde teslim alınacağı için işlemlere hemen başlanır. Tabii ki burada Türkiye’ye gönderilecek olan kargolarda dikkat edilmesi gereken ana unsurlardan birisi yasaklı ürünlerdir. Keza gümrük kanununa göre Türkiye’ye getirilmesi yasaklı ürünler listesinde yer alan hiçbir ürünün kargo süreci tamamlanamamaktadır. Bu yüzden gönderilerinizin mevzuata uygun olduğundan emin olarak teslim etmeniz süreç açısından son derece önemlidir. 

Eğer mevzuata uygun bir kargo gönderimi söz konusu ise hızlı bir biçimde aynı gün teslim alınan gönderiniz sevkiyata hazır bir biçimde işleme koyulur. Sevkiyat süreci başladıktan sonra gönderi türüne bağlı olarak havayolu ile ya da karayolu ile Türkiye’ye giriş yapmak üzere ilk sefer ile yola çıkar. Süreç bazında Almanya dahil Avrupa ülkeleri için bir gün gibi çok kısa bir zaman diliminden söz etmek mümkündür. Fast Express kargo şirketi bu noktada son derece dikkat çeken bir hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır. Hızlı kargo seçenekleriyle Almanya ile Türkiye arasındaki kargo sürecinde büyük bir avantaj sağlarken aynı zamanda bunu son derece güvenli firmalarla tamamlamaktadır. Gerek havayolu taşımacılığı ve karayolu taşımacılığı, gerekse lokal olarak kargonun teslim alınması ve teslim edilmesi için söz konusu olan operasyonlar en iyi kargo hizmetini almanızı sağlar. 

Almanya’dan Türkiye’ye Hızlı Kargo 

Almanya’dan Türkiye’ye kargo gönderimi için tüm boyutları kabul eden Fast Express kargo firması ihtiyaçlarınıza hızlıca yanıt vermektedir. Hızlı gönderim açısından doküman, belge ve numune kargolarını beklentilerin üzerinde bir hızla hedef noktaya ulaştırır. Almanya’nın her noktasından teslim alınan kargolar büyük bir avantaj sağlamaktadır. Keza kargonuzu gönderim için teslim etmek adına ekstra bir çaba sarf etmenize gerek kalmaz. Aksine kargonuz bizzat firma yetkilileri tarafından teslim alınarak Türkiye’ye doğru yola çıkarılmak üzere gerekli kontrollerin sağlanması adına merkezde toplanır. 

Yasaklı ürün listesinde olması gibi herhangi bir sakıncalı durumun söz konusu olmadığı saptandığında en hızlı şekilde kargo süreci başlar. Fast Express kargo fiyatları baz alındığında da bir başka avantajla karşı karşıya kalınmaktadır. Şirketin en önemli prensiplerinden birisi çok hızlı bir biçimde kargoyu hedef noktaya ulaştırmak iken bunu en uygun fiyatlar dahilinde müşterilerine sunmasıdır. Yılların tecrübesiyle birlikte lojistik sektörüne yapılan yatırımların meyvesi olarak nitelendirilebilecek bu özelliklerle pek çok müşterinin ilk tercihi olmaktadır.

Almanya’dan Türkiye’ye kargo fiyatları bu denli uygun iken güvenilirlikten yana da hiçbir sorun yaşanmaması ekstra bir tercih sebebi olabilmektedir. Hızlı, güvenli ve ucuza kargo gönderimini yurtdışı kargo noktasında mümkün kılan Fast Express hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Almanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Almanya’ya kargo süreci için en ideal seçim olması bundan kaynaklanmaktadır. 

Almanya’dan Hangi Şehirlerden Türkiye’ye Kargo Gelebilir?

Stuttgart, Heidelberg, Mannheim , Homburg,Karlsruhe, Ulm, Heilbronn, Tübingen, Reutlingen, Konstanz, Pforzheim, Freiburg,Amberg,Ansbach,Aschaffenburg,Augsburg, Bamberg, Bayreuth, Coburg,Erlangen,Fürth,Hof,Ingolstadt,Kaufbeuren,Kempten,Landshut, Memmingen, Münih,Nürnberg,Passau,Regensburg,Rosenheim,Schwabach, SchweinfurtStraubing, Weiden,Würzburg,Berlin,Brandenburg,Cottbus,Frankfurt, Potsdam,Bremen, Bremerhaven,Hamburg,Darmstadt, Frankfurt, Kassel, Offenbach,Wiesbaden,Greifswald,Neubrandenburg,Rostock,Schwerin,Stralsund,Wismar, Braunschweig,Delmenhorst,Emden,Hannover,Oldenburg,Osnabrück,Salzgitter, Wilhelmshaven,Wolfsburg,Aachen,Bielefeld,Bochum,Bonn,Bottrop,Dortmund,Duisburg, Düsseldorf, Essen, Gelsenkirchen, Hagen, Hamm, Herne, Köln, Krefeld, Leverkusen , Mönchengladbach, Münster, Paderborn, Oberhausen, Remscheid, Solingen, Wuppertal, Frankenthal, Kaiserslautern, Koblenz, Landau, Ludwigshafen, Mainz, Neudsadt,Pirmasens, Speyer, Trier, Worms, Zweibrücken,Merzig Neunkirchen, Saarlouis, Sankt İngbert, Sankt Wendel, Saarbrücken…

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Almanya’dan Adresten Alım ve Türkiye’ye Adrese teslim Kargo

Kargo taşımacılığı günümüzde olmazsa olmaz hizmetlerden birisidir. Günümüzde en sık ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisi de uluslararası kargo taşımacılığı oluyor. Yurtdışına kargo gönderimi ya da yurtdışından kargo alımı bu noktada yaygın olarak yapılan bir işlemdir. Türkiye’ye en fazla kargo gönderilen ülkelerden birisi ise Almanya’dır. Türklerin ülkede çok fazla olmasından dolayı hem bireysel hem de ticari anlamda Almanya ve Türkiye arası kargo taşımacılığı yaygındır. Kanunlar kapsamında yasaklanmayan her türlü şeyi bu sayede Almanya’dan Türkiye’ye gönderebilirsiniz.
Yurtdışı kargo taşımacılığı alanında uzun süredir hizmet gösteren bir firma olarak ihtiyaç duyan müşterilerimiz için kaliteli hizmetler sunuyoruz. Almanya’dan Türkiye’ye kargo göndermek isteyen herkes bu alanda bizi tercih edebilir. Gerek yüksek hizmet kalitemiz gerekse hızlı teslimat sürelerimiz ile sektörde fazlasıyla ön plana çıkıyoruz. Kargolarınızın herhangi bir sorun çıkmadan güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız. Almanya’nın bütün şehirleri için bu hizmeti sağlayarak kargonuzu teslim alıyor ve Türkiye’de istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Nasıl Gönderilir?

Almanya’dan Türkiye’ye herhangi bir şeyi göndermek isteyen kişiler bunu nasıl yapacağını merak edebiliyor. Genel olarak gönderim işlemleri basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. İlk olarak göndermek istediğiniz şey ne olursa olsun bizinle hem sitemizden hem telefon hem de mail ile iletişime geçmelisiniz. Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme sonrasında aynı gün içerisinde kargonuz alınarak Almanya toplama merkezinde toplanır. Daha sonra gönderim işlemleri planlanır ve taşıma süreci başlar. Almanya’dan Türkiye’ye kargo gönderimi bu kadar kolaydır. Firmamız sizlere en kolay ve en hızlı şekilde kargo gönderme imkanı sunuyor.
Kargonuzu gönderirken güvenilir bir firma tercih etmeye özen göstermeniz gerekir. Bu sayede hem sorunsuz hem de hızlı bir teslimat gerçekleşebilir. Firmamız tarafından verilen hizmetlerde yüksek hizmet kalitesi ve güven esas alınır. Almanya’dan Türkiye’ye kargo firması olarak bu doğrultuda sizlere için en iyi seçenek olduğumuzu söyleyebiliriz. Kanunlar kapsamında kargolanması yasaklanan ürün ve maddeler haricinde her şeyi gönül rahatlığı ile firmamız aracılığıyla Türkiye’nin her yerine gönderebilirsiniz.

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Gönderim Ücreti

Kargo gönderirken ücretler değişkenlik gösterebiliyor. Bunun nedeni ise gönderim ücretlerinin birden fazla unsura bağlı olarak belirlenmesidir. Bir kargo göndermeden önce ürün hakkında detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimiz ile paylaşarak ortalama fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerinizin personellerimiz tarafından incelenmesi ve gerekli ölçüm işlemlerinin yapılması ile direkt yerinde de fiyat öğrenebilirsiniz. Almanya’dan Türkiye’ye kargo hizmetleri sunan bir firmaolarak her zaman ekonomik fiyatlar ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu sayede de oldukça fazla insan tarafından tercih ediliyoruz.
Gönderim ücretlerini etkileyen en temel etkenlerden bir tanesi hangi şehre gönderileceğidir. Aynı zamanda gönderilecek olan kargonun koli, zarf ve benzeri ürünlerden hangisi olduğu da önemlidir. Yani ne gönderileceği fiyatları doğrudan etkiler. Almanya’dan Türkiye’ye kargo ücreti belirlenirken aynı zamanda gönderinin ağırlığı da önemli bir etkendir. Hacim ve ağırlık hesaplaması yapılarak ücretin ne olduğuna karar verilir. Bir başka etken ise alınan hizmettir. Ekonomik, standart ve benzeri hizmetlerden hangisi tercih ettiğinize göre fiyatlarımız değişkenlik gösterir.

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Takibi

Firmamız aracılığı ile gönderdiğiniz kargoları kolay bir şekilde her yerden takip edebilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey sitemize girmektir. Web sitemizde bulunan kargo takip ekranın hem hızlı hem de kolay bir şekilde kargonuzun güncel olarak nerede olduğunuz ve son hareketlerini görebiliyorsunuz. Almanya’dan Türkiye’ye kargo gönderdikten sonra her gün bu ekran üzerinden sorgulama yapabilir ve kargo durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kargoların takip işlemleri için standart yurtiçi kargo takibinden farklı bir durum söz konusu değildir.
Kargo gönderimi sırasında sizlere gönderiye dair bilgiler verilir. Gönderi numarası ile kolay bir şekilde sorgulama yapma imkanınız vardır. Aynı zamanda gönderi hakkında sormak istediğiniz başka şeyler olması durumunda ise firmamız ile iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizden her zaman yardım alabilirsiniz. Almanya’dan Türkiye’ye kargo takibi genel olarak istenilen bilgilerin ve kargo durumunun öğrenilmesinde yeterli olur. Kargonun nerede olduğuna dair her gün güncelleme yapılır. Bu sayede de gönderi durumu güncel tutulur.

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Firması

Almanya’da yaşayan ya da iş vb sebepler ile ülkede bulunan kişiler Türkiye’ye herhangi bir kargo gönderimi yapmak için firmamızdan profesyonel bir şekilde hizmet alabilir. İstediğiniz her şeyin en kısa sürede ulaştırılacağından emin olarak bizi tercih edebilirsiniz. Almanya’dan Türkiye’ye kargo gönderimlerinde kurumsal bir şekilde hareket ederiz ve yüksek müşteri memnuniyeti elde etmeyi amaçlarız.Kargolarınızı teslim aldıktan sonra özenli bir şekilde taşırız. Taşıma sırasında herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli taşıma önlemlerini alırız. Aynı zamanda bütün bu hizmetleri ekonomik fiyatlar ile sunarak ön plana çıkıyoruz. Firmamız gerek yüksek hizmet kalitesi gerekse ekonomik fiyat politikası ile Almanya’nın her şehrinden Türkiye’nin her şehrine kargo gönderimi gerçekleştiriyor.

 

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargolarınız hangi ilde olursanız olun yurtdışına çıkışı yapılabilir. Çıkışı yapılacak olan gönderi bilgileri ilgili kargo firmasına iletilmeli ve bilgiler ışığında kargonun kaç günde ne koşulda teslim edilebileceği konusunda bilgi alınmalıdır. Kargonun en ucuz şekilde gitmesini sağlayabilmek için kargo firmasından yakında bulunan acentesine, paketin gönderici tarafından bırakılması durumunda, navlun indirimi ne kadar olabileceği hakkında bilgi alınmalıdır. Her bölge ve teslimat için indirim oluşması söz konusu olamayacağı gibi indirimli fiyat iletilmesi için talebin oluşturulması gereklidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ülkeler yakınlık uzaklık olarak değil uçuşların yoğunluğuna göre uygun fiyat elde edilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP