Yurtdışı E-Ticaret

18-08-2021 09:56'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:06

E-ticaret günümüzün en popüler konularından biridir. E-ticarette disiplinli bir çalışma sistemi ile kısa sürede gelir kazanmak ve işleri büyütmek mümkündür. Yalnızca içinde bulunduğunuz coğrafyada değil, geniş çaplı bir pazarda işletmenizin yurtdışı e-ticaret faaliyetlerini yürütebilirsiniz. İşletmenizin ürünlerinin yurtdışına transfer edilmesi için tek ihtiyacınız olan kaliteli ve uygun fiyatlı bir transfer yöntemidir. Fast Express sizin için tüm bu süreci üstlenir. Uygun fiyatlı ve kaliteli teslimat anlayışıyla müşterilerinizin üst düzey bir alışveriş deneyimi yaşamanıza zemin oluşturur. Bulunduğunuz ülke fark etmeksizin deniz aşırı bölgelere satış yapmak ve yeni müşteriler edinmek Fast Express sayesinde oldukça pratiktir.

Uluslararası E-Ticaret Nasıl Yapılır?

Yurtdışı e-ticaret siteleri ile çalışmak, bir işletme için büyümenin ve gelir artışının göstergelerindendir. Yurtdışı e-ticaret yapmak isteyen işletmeler için iki farklı metot bulunur. Yurtdışı e-ticaret pazar yerlerine üye olmak bu yöntemlerdendir. İşletmenizi uluslararası pazara açmak için bu yöntemi seçerseniz belirli bir komisyon üzerinden ödeme yapmayı kabul edersiniz. Hazır bir platformda ürünlerinizi sergiler ve satışını gerçekleştirirsiniz. Bir diğer yöntem ise e-ticaret sitesi kurarak yurtdışı satışlarına başlamaktır. Bu yöntemi tercih ederseniz işletmenize ait bir web sitesi oluşturmalı ve müşteri kitlesine hitap etmek için doğru kanalları bulmalısınız. Her iki yöntemin de çeşitli avantaj ve dezavantajları bulunur. Bu metotlardan en uygun olanını işletmenize uyarlayarak kolay bir şekilde yurtdışı e-ticarete açılmak mümkündür.

Yurtdışına Ürün Satmak: Yurtdışına Nasıl Satış Yapılır?

Yurtdışı e-ticaret satışları yapmak birçok açıdan avantajlıdır. İlk olarak kazancınız artacağı için işletmeniz daha da büyür. Yurtdışı e-ticaret yapmak isteyen kişileri en çok düşündüren konulardan biri kargo işlemleridir. Güvenilir ve uygun fiyatlı teslimat yapan bir kargo şirketi bulmak oldukça zorlayıcıdır. Bu nedenle birçok işletme yurtdışı satışlarıyla büyüme olanağından mahrum kalır. Yurtdışı e-ticaret gönderimlerinin ekonomik ve güvenilir bir şekilde yapılması tüm işletme sahipleri açısından önemlidir. İşletme ürünlerinin müşterilere sorunsuz bir şekilde ulaştırılması ve teslimatın ilgili ve profesyonel personeller aracılığıyla yapılması markanızın prestiji açısından önem taşır. Fast Express bu zorlu süreçte sizin ve işletmenizin en büyük yardımcısıdır. Tüm gönderilerinizin paket ağırlığı ve teslimat noktası fark etmeksizin teslim edilmesi, firmamızın temel prensibidir. Bu sayede hem markanızın tanınırlığını arttırabilir hem de müşterilerinize kaliteli bir yurtdışı e-ticaret hizmeti sunabilirsiniz.

Yurtdışına Online Satış Yapmak

Fast Express güvenilir ve uygun fiyatlı yurtdışı e-ticaret teslimatları yapmanızı sağlar. Ekiplerimiz, kargo sürecinde gönderim yaptığınız ürünlerin zarar görmemesi ve gümrük sorunlarıyla karşılaşmaması adına büyük bir titizlikle çalışır. Süreç boyunca bilgi alabilirsiniz. Kargo süresince yaşayabileceğiniz adres değişikliği, teslimat süresi gibi her türlü koşulda tarafınıza özel tanımlanan müşteri hizmetleri birimiyle görüşebilirsiniz. Bu sayede yurtdışı e-ticaret gönderileriniz herhangi bir teknik aksaklığa takılmadan, sorunsuz bir şekilde müşterilerinize teslim edilir. Gönderim yaptığınız ürünlerin ezilme, kırılma veya bozulma gibi olumsuz koşullar meydana gelmeden müşterilerinize ulaşması için ekiplerimiz büyük bir özen gösterir. Bu özenli hizmet anlayışına uygun olarak tüm gönderileriniz prensip ve sorumluluk sahibi personel iş birlikleri sayesinde güvenle yürütülür.

Türkiye’den yurtdışına yaptığınız her türlü gönderimde kaliteli ve güvenilir teslimat anlayışı Fast Express tarafından siz değerli müşterilerine sağlanır. Her türlü yurtdışı e-ticaret gönderinizde, piyasa standartlarına göre çok daha uygun fiyatlandırmalar ile hizmet sağlanır. Yurtdışı kargo süreçlerinizin tamamında firmamızdan destek almanız mümkündür. Gönderim yapacağınız her türlü ürüne tıpkı sizin gibi hassasiyet göstererek müşterilerinize ulaşmasını sağlarız. Bu ayrıcalıklı hizmetten uygun fiyatlandırmalarla yararlanmak isterseniz Fast Express hızlı gönderim avantajlarına başvurabilirsiniz. Yurtdışı e-ticaret hizmeti ile kalite standartlarına uygun ve prensipli kargoculuk hizmetimizi yakından tanımak için vakit kaybetmeden bize ulaşın!

Hai trovato la risposta alla domanda che stavi cercando??

Küçük işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar da rahatlıkla istenilen ülkeden dünyanın her noktasına kargo gönderimi yapabilmektedir. İthalat ve ihracat mallınızın yanı sıra evrak, döküman, belge, numune dosyalarınızı da yurtdışı kargo gönderiminizi en iyi en hızlı bir şekilde ile yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Şahıslar Numune olarak gönderi yapabilirler. Şahıslar ilgili bir Ticaret odası ve İhracatçı birliğine üye olup vergi numarası alınırsa gümrükten ilgili vergi numarasına göre giriş yapılıp ETGB Mikro İhracat ve beyannameli gönderim yapabilirler. Eğer bir gümrükçü ile anlaşmanız var ise beyannameli olarak gönderi yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

ASSISTENZA CLIENTISUPPORTO DAL VIVOWHATSAPP