İran Kargo Fiyatları

09-11-2020 13:38'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:42

İran Kargo Fiyatları

İran Kargo Fiyatları

İran çok eskiye dayanan tarihi ile bölgede yüzyıllardır hüküm sürmektedir. Bölgedeki sınır olan ülkeler ile ticari ilişkileri ile her zaman pozitif bir yön çizen İran Türkiye ile ticari ilişkileri pozitif yöndedir. İran ABD’nin ve Avrupa ülkelerinin ambargolarına rağmen ayakta durmaya ve komşu ülkeler ile çok daha sıkı ticari ilişkilere giriyor. İran ve Türkiye arasındaki özel sektörü için geniş fırsatların olduğu bir ülkedir. İran ülke olarak yakınlığının yanı sıra, genç nüfusuyla birlikte artan tüketim talebiyle gelecek vadeden bir pazar bulunmaktadır.

İran ile Türkiye arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler, son yıllara kadar İran'daki kapalı rejimden kaynaklanan sorunlar, yaşanan siyasi krizler, korumacı ekonomi siyaseti ve buna bağlı ithalat-ihracat kontrolü, yüksek tarifeler, tarife dışı engeller, ulaşım ve sınır kapılarındaki eksiklik, yetersizlik, bankacılık sistemindeki sorunlar, İran'a komşu illerimizin ticari altyapısının gelişmemiş olması, kara yolu ve demir yolları ağlarının yetersizliği, uçak seferlerinin sayısının düşük düzeyde kalması ve sınır kapılarında yaşanan sorunlar nedeni ile sınırlı kalmıştır. Ancak son yıllarda tüm olumsuzluklara rağmen imalatçı firmalar, ticari firmalar, ve şahıslar Türkiye ile İran arasında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

İran Kargo Fiyatları

İran Kargo Ücretleri

İran ve Türkiye arasındaki kargo gönderimleri her iki ülke arasındaki yakınlık nedeniyle uygun fiyatlara gönderilmektedir. Ancak İran’la sınır komşusu olsak da mesafeler bazı durumlarda uzak kalabilmektedir. Fast express uzak mesafeler olsa da hava yolunu tercih ettiği için en kısa sürelerde en uygun maliyetlerle kargolarınızı İran ve Türkiye arasında taşımaktadır. İrana uçak kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar havayolu kullanılarak uçak kargoya verilir, havayolu ile birkaç gün iran’daki istediğiniz adrese teslimatı gerçekleştiriyoruz.

İran kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun en uygun fiyatlarla irana  taşıyoruz. Kargonuzun desi değerine göre sizlere en uygun fiyatları çıkartıyoruz. İran kargo fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz de sizlere özel indirimler sunuyoruz. Anlaşma yapmak için bizimle hemen 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numarası ile yada www.fast-express.com ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlarla Fast Express Kargo ile gönderiyoruz.

İran Kargo Fiyatları

Kapıda Ödeme İran Kargo

İran kargolarınız firmamız aracılığı ile kapıda ödeme yapılarak ta gönderebilirsiniz. Tahsilatları özel kuryelerimiz alıcınızdan kargo gönderim bedeli ve kargo ürün fiyatının bedelini kredi kartı ve nakit olarak tahsilatını yapabilmektedir. Firmamızın sunduğu bu hizmetten yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Kampanyalı İran Kargo Gönderimi

İrana kampanyalı olarak gönderim yapıyoruz. Piyasanın en uygun fiyatları ile hizmet veren firmamızın kampanya fiyatlarından yararlanmak için www.fast-express.com/tr/kampanya/ bağlantı linkine tıklayıp kampanyalı iran kargo gönderisini online olarak ta oluşturabilirsiniz. Türkiye ile İran arasında en uygun fiyatları sunan firmamız alanında uzman kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İrana döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize hızlı, ekonomik ve zamanında kargo hizmetlerimizi sunuyoruz.

İran Kargo Fiyatları

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünyanın her noktasından, tüm ülkelere kargo gönderimi yapılır. Fast Express Kargo; belge ve ürün taşımasından dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştırma / taşımacılık sektöründe kendi sınırlarımızı genişletmeyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP