En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları 2022

20-01-2020 12:05'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 08-04-2023 10:14

2022 Yılına Ait En Ucuz Yurt Dışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına kargo yollamak günümüzde son derece yaygındır. İnsanlar pek çok farklı ürün, eşya, dosya ve benzeri şeyi kargo ile farklı ülkelere gönderebiliyor. Bu noktada herkes tarafından en fazla merak edilen konuların başında ise gönderim ücretlerinin ne olduğu geliyor. Belirtmek gerekir ki bu, değişken bir konudur. Çünkü gönderim yapılacak yere ve gönderinin ne olduğuna bağlı olarak ücretlerde değişim söz konusudur. Firmamız sektörde uzun bir süredir faaliyet gösteriyor ve yurtdışında her ülkeye kargo gönderimi sağlıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü şeyin kargolanması konusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Yurtdışına kargo gönderme süreci profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Bu noktada firmamız her zaman yüksek hizmet kalitesi ile kurumsal bir anlayışla hizmet veriyor. Belirtmek gerekir ki bu hizmetleri aynı zamanda uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Firmamız, en ucuz yurt dışı kargo fiyatları ile hizmet vermeyi amaçlayarak çok sayıda farklı ülkeye kargolarınızı güvenle göndermenizi sağlıyor. Ekonomik ücretlerimiz sayesinde herkesin yurt dışına kargo gönderme imkanı bulunuyor. Birbirinden farklı eşyaların, ürünlerin ve paketlerin teslimatını uygun fiyatlar ile firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda dosya, evrak ve benzeri şeylerin kargolanmasını da sağlarız. Verdiğimiz hizmetler kapsamında hem bireysel hem de ticari gönderilerin teslimatını gerçekleştiririz. Gönderi ücretlerimizin uygun olması ise bizi en çok tercih edilen firmalardan birisi yapıyor.

2022 Yılı için Yurtdışı Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Yurtdışına kargo göndermek isteyenlerin bu konuda nasıl fiyat hesaplaması yapacağı merak edilen bir konudur. Belirtmek gerekir ki fiyat hesaplaması ile uğraşmanıza gerek yoktur. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde kargoya dair bilgileri vererek bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatların hesaplanmasına etkili olan birden fazla unsur vardır. Bu unsurlar neticesinde de farklı fiyatlar ortaya çıkması söz konusudur. Sunduğumuz hizmetlerde her zaman en ucuz yurt dışı kargo fiyatları ile sizlere avantaj sağlamayı amaçlarız. Alanında uzman personellerimiz ile kısa sürede gerçekleştirdiğimiz teslimatlarda yüksek hizmet kalitesi ile çalışırız.
Yurtdışı kargo ücretinin hesaplanmasında en önemli etkenlerden bir tanesi teslimatın yapılacağı ülkedir. Hangi ülkeye kargo gönderileceğine bağlı olarak ödenmesi gereken ücretler değişir. Çünkü ülkeye bağlı olarak mesafe de değişiyor. Genellikle Avrupa ülkelerine yapılan gönderimler daha ucuz oluyor. Ancak kıtalararası teslimat yapılacağı zaman mesafeden dolayı ücretlerin artacağını belirtmekte fayda var. Bununla birlikte alınan hizmetin türü de ücretleri etkiler. Yani ekonomik, standart gibi hizmetlerden hangisinin tercih edildiğine bağlı olarak ücretler değişiyor. 
Ücret hesaplaması için kullanılan unsurlardan bir diğeri ise gönderi ağırlığıdır. Gönderinin ne kadar ağır olduğu fiyata doğrudan etki eder. Bir başka unsur olarak da hacim gösterilebilir. En, boy ve yükseklik çarpımı ile elde edilen hacme bağlı olarak ücretler belirlenir. Tabi ki gönderinin ne olduğu da bu noktada öneme sahiptir. Koli, paket gibi şeyleri göndermek ile zarf, doküman ve benzeri şeyleri göndermek arasında fiyat farklılıkları söz konusudur. Firmamız en ucuz yurt dışı kargo fiyatları ile hizmet vererek bütün bu unsurlar doğrultusunda ücret hesaplaması gerçekleştirir. 
Ücretler hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler bunun için firmamız ile iletişime geçebilir. İletişime geçmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Aklınıza gelen bütün soruları müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat bilgisi almak içinse gönderiniz ile ilgili istenen bilgileri verebilir ve göndermek istediğiniz ülkenin neresi olduğuna da söyleyerek ücret hesaplaması yaptırabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki sizlere hem ekonomik hem de standart hizmetler için fiyat seçenekleri sunulur.

2022 Yılında Yurtdışı Kargo Ucuz ve Ekonomik Fiyat Alma Yöntemleri Nelerdir?

Kargo göndermek isteyen kişiler bunu genel olarak en uygun fiyatlar ile yapmak ister. Bu nedenle de yurtdışına nasıl ucuz kargo gönderileceği araştırılan ve sık merak edilen bir konudur. Bu noktada firmamız sizler için en iyi seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkar. Her zaman en ucuz yurt dışı kargo fiyatları ile hizmet vermeye özen göstererek yurtdışına dilediğiniz ülkeye uygun fiyatlı kargo gönderimi yapmanızı sağlıyoruz. Uygun fiyatlı gönderim için paket boyutunun fazla büyük olmamasına, düzgün paketleme yapılmasına dikkat edebilirsiniz. Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan firmamızın ekonomik gönderim tekliflerinden her zaman kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Tüm Dünya Ülkeleri İçin 2022 Yılında Ortalama Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına kargo gönderirken ödemeniz gereken ücretleri belirleyen en temel etkenlerden bir tanesi hangi ülkeye kargo taşınacağı oluyor. Ülkenin ne kadar uzak olduğuna ve benzeri unsurlara bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Bu nedenle de ortalama bir fiyat vermek çok doğru olmaz. Çünkü gönderiye bağlı olarak da ücretlerin değiştiğini belirtmekte fayda var. Bu noktada göndereceğiniz ürünün ağırlık, hacim ve benzeri özelliklerini tam olarak biliyorsanız fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda en ucuz yurt dışı kargo fiyatları ile hizmet veren firmamıza gönderinizin yaklaşık özelliklerini söyleyerek ortalama bir teklif de alabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve ücret gibi konularda daha fazla bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’den yurtdışına 7 kıtada 200’den fazla ülkeye kargo göndermek isteyen bireysel ve kurumsal firmalar özel kargo şirketleri aracılığı ile kargolarını göndermektedirler. Adresten adrese teslimat yapmak için kurulan kargo şirketleri bu hizmetleri verirken ilgili yasa ve yönetmeliklere göre hizmetlerini sürdürmektedir. Her ülkenin taşımacılık lojistik sektöründe farklı kuralları vardır. Bu kurallar ve yasalara göre taşınan kargolar, paketler ve evraklar adrese teslim edilir.

Yurtdışı kargo hizmetleri 2022 yılında firmalar hava yolu, deniz yolu ve karayollarını tercih ederler. Yurtdışı kargo taşımacılığında genellikle kargoların hızlı gitmesi için uçak kargo tercih edilmektedir. Yurtdışına  taşımacılık yapan firmalar genellikle büyük gemiler ve büyük kargo uçaklarını tercih ederler. Karayolu ise genellikle yakın ülkelere giden kargolarda kullanılmaktadır. Hava yolu ise hızlı kargo taşınmasında kullanılırken deniz yolu ise genellikle büyük ve çok kargo paketi taşıma amaçlı kullanılmaktadır.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları 2020

En Uygun Fiyatlı Kargo Gönderimi 2022

Bireysel ve Kurumsal alanda ciddi olan müşterilerimizin potansiyellerini yansıtarak memnuniyetlerini üst seviyelere çıkartmaktadır. Müşterilerimiz için yurtdışı kargo göndermenin en kolay yollarını bularak en hızlı ve ekonomik bir şekilde taşımaktayız. Müşterilerimiz Yasalara aykırı olan maddeler haricinde her türlü paketlerini taşımaktayız. Elbise, pantolon, etek, kazak, kumaş, çorap, şapka, tişört, gömlek gibi her türlü tekstil ürünleri taşınır. Makineler olsun, yedek parçalar, araba parçaları, bilgisayar donanımı, demir çelik sanayisindeki ürünler, mutfak eşyaları, kırtasiye araçları, yasal olan kimyasal maddeler, hediyelik eşyalar, evraklar, dökümanlar, kişisel eşyalar gibi her türlü ürün, malzeme, mallar, özel eşya gibi her türlü eşya paketlenerek yurtdışına taşınabilmektedir.

Yurtdışına göndereceğiniz kargoların en hızlı şekilde gitmesi için yurtdışı çalışma ortaklarımız ve profesyonel ekibimiz kargonuzun zamanında ve hasarsız bir şekilde gitmesi için çok çalışmaktadır. Zamandan ve paradan tasarruf etmek için bizle çalışan müşterilerimize yasal haklarını bildirmekteyiz. Karşılıklı güvene dayalı olan çalışma prensibimiz ile globalleşen ve değişen dünyaya ayak uydurmaktayız. Yurtdışı tüm taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız esnek ve güvenilir kapsamlı çözümler sunmaktadır.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları 2020

Yurtdışı Kargo Fiyatları 2022

2021 yılında ise piyasa koşulları ve müşterilerimizin bütçesi düşünülerek en uygun fiyat verilmektedir. Yurtdışı kargolarınız kg ve desi hesaplanarak kargolarınız için en ucuz fiyat verilmektedir. En ucuz yurtdışı kargo fiyatlarımız 2022 yılında piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Yurtdışına, Amerika, Avrupa, çin, rusya, afrika ülkeleri gibi dünyanın tüm ülkelerine 2022 yılında firmamız sizlere en uygun fiyatlarla kargo göndermenizi sağlamaktadır.

Kargo endişenizi bir kenara bırakarak hızlı bir teslimat yapmak, doğru zamanda kargonuzun teslimatı için Fast express ile iletişime geçiniz. Hızlı ve ekonomik çözümleri sunan firmamız yurtdışına kargo göndermenin en kolay yollarını sizler için bulmaktadır. 2022 yılı fiyatlarımız için hemen www.fast-express.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

2022 Yılının En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları 

Lojistik sektörü günden güne gelişmeye devam ederken daha da geniş bir hizmet yelpazesine ulaşmayı başardı. Her geçen gün teknolojinin de verimli bir çalışma standardı yaratabiliyor olmasıyla birlikte entegrasyon çalışmaları hız kazandı. Fast Express tam anlamıyla müşteri memnuniyetini önemseyen ve buna bağlı olarak her adımı profesyonel olarak atan firmaların başında geliyor. Türkiye’de uluslararası kargo için çok sayıda şirketten hizmet alınabiliyor olsa da güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet için tek adres olması bundan kaynaklanıyor. 
Teknolojik gelişimlerle birlikte en ucuz yurtdışı kargo fiyatları noktasında da belirli bir düşüşün gözlemlendiği biliniyor. Zira çok daha teknolojik bir altyapıyla daha kaliteli bir taşımacılığa imza atılıyor. Yeni araç filoları, alternatif rotalar, daha verimli bir çalışma operasyonel süreç diye devam eden vizyonda da bir takım değişiklikler olabiliyor. Çünkü müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak hızın, güvenliğin ve fiyatın aynı potada eritilmesi gerekildiğini çok iyi biliyoruz. 
Ürünlerinizi Türkiye’den çıkacak şekilde dilediğiniz her şehirden gönderebilir ve aynı zamanda dünyanın birçok noktasına ulaştırabilirsiniz. Bunun için Fast Express uluslararası kargo firması çok sayıda kargo ve kurye ile koordineli çalışmaktadır. Lokal olarak teslim alınan kargo gönderileriniz özenle bir araya getirilir ve sevkiyata hazır şekilde hızlıca hedef ülkeye doğru yola çıkarılır. Bunun için tabii ki hangi ülkeye ulaşacağı da önem arz ediyor. Hem fiyat hem de kargo süreci ile ilgili en temel unsurun bu olduğunu söylemek mümkün. 
Direkt olarak dünyanın pek çok noktasına gönderim yapılabildiği için ortalama teslimat süresini 2 gün olarak ele almak mümkündür. Ki burada Avrupa bölgesi için 1 günlük teslimat süresi ile Türkiye’nin en hızlı yurtdışı kargo firmaları arasında yer aldığını da hatırlatmak gerekiyor. Maksimum kargo teslimat süreci ile ilgili karşınıza çıkacak ortalama zaman dilimi ise 5 gün olarak gözlemleniyor. 

Yurtdışı Kargo Fiyatlarında 2022 Yılında Belirleyici Etkenler Nelerdir?

Tabii ki lojistik sektörünün kendi içerisinde operasyonel anlamda çok daha gelişmiş bir yapıya bürünmüş olması pek çok açıdan avantaj sağlıyor. Örneğin yüksek potansiyelli bir e-ticaret satıcısı için sürekli olarak Amazon FBA programı dahilinde depolara ürün gönderimi yapması gerekebilir. Bireysel gönderilerin dışında düzenli olarak ithalat ihracat girişimiyle uluslararası çapta kargo ihtiyacı olan firmalar söz konusu olabilir. Tüm bunlar Fast Express kargo şirketi sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanıyor ve her ihtiyaca yönelik kampanyalı fiyatlar düzenlenebiliyor.

Yurtdışı kargo kampanyalı fiyat alırken tabii ki bazı alternatifler fiyatı belirleyen temel etkenler arasında öne çıkabiliyor. Gönderinizin numune, doküman, belge, paket veya koli olması boyutları ve ağırlığı yönünden burada önem arz edecektir. Ki desi hesaplaması ile tıpkı yurtiçi olduğu gibi yurtdışı kargolarda da fiyat aralığına ulaşmak mümkün hale gelebiliyor. 30 kilogramın üzerinde olan gönderilerinizde özel fiyatlar yürürlüğe giriyor. Aynı zamanda hedef noktaya göre taşımacılık türüyle de fiyatlarda değişkenlik gözlemlenebiliyor.

Örneğin Avrupa bölgesine karayolu ve havayolu ile taşımacılık yapılabiliyorken, Amerika’ya kargo göndermek istendiğinde havayolu taşımacılığı ilk alternatife dönüşüyor. İşte bu yüzden de fiyat belirleme noktasında hem güncel bilgi almak hem de gönderinize uygun bir fiyat tarifesinden yararlanmak için Fast Express müşteri hizmetleri ile hemen profesyonel bir görüşme yapabilirsiniz. Fiyat teklifinin dışında kargonuzun teslimat süreci, sigortası, vergi ve gümrük ile ilgili süreçler hakkında da birinci ağızdan bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. 

2022 Yılında En Ucuz ve Hızlı Yurtdışı Kargo Hizmetine Nasıl Ulaşılır?

Tabii ki yurtdışı kargo fiyatları için yalnızca taşımacılık türü, ürünün boyutu, kilosu ve değeri geçerli bir kıstas değil. Aynı zamanda ürünün cinsine göre de bazı fiyat farklılıkları doğabilmektedir. Türkiye dahil hangi ülkeden farklı bir noktaya gönderim yapmaya çalışırsanız çalışın tehlikeli madde ile ilgili bir dizi temel zorunluluk var. Eğer ürünlerinizde tehlikeli madde kategorisine dahil bir alternatif yoksa hızlı, güvenli ve ucuz kargo süreci hemen başlatılabilir.
Fakat kargo ve gümrük mevzuatları gereğince direkt olarak ucuz ve hızlı yurtdışı kargo işlemi yapabilmek için tehlikeli maddelerin belirtilmesi gerekiyor. Bazı maddeler yalnızca aynı tür ürünlerle aynı seferde gönderilmek zorunda iken bazı ürünlerde ise çok daha geniş çaplı bir lojistik operasyon yapılabiliyor. Tabii ki ucuz yurtdışı kargo firmaları ilk etapta en çok aranan kriter gibi görünüyor olsa da hizmet kalitesini de tam bu noktada vurgulamak gerekiyor. 
Fast Express kargo fiyatları 2022 yılında da tıpkı şimdiye kadar olduğu gibi en uygun pozisyonda seyretmeye devam ediyor. Aynı zamanda bu fiyat politikasının yanında bir diğer avantaj olarak güvenilirliğinden söz edebiliriz. Sigorta kapsamına alınan ürünleriniz hiçbir sorun yaşanmadan hedef noktaya ulaştırılabiliyor. Bireysel gönderileriniz dışında Amazon yurtdışı kargo fiyatları ile de e-ticaret yapan satıcıların yüzünü güldüren bir tarife gözlemlenebiliyor. Maliyetleri daha da aşağıya çekmek ve hızdan, güvenilirlikten ve profesyonellikten ödün vermeyen bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. 

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları 2020

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Müşterilerimizin bu alanda uzman bir acenteye ihtiyacı vardır. Bu acentenin, göndermek istediğiniz yurtdışı kargonuzun türü ve niteliğine göre yeterli bilgisinin ve donanımının olması gerekmektedir. Fast Express, kargonuzun cinsi ve niteliği ne olursa olsun yurtdışı kargo teslimatı konusunda profesyonel ekibimizle ve uygun fiyatlarla güvenilir hizmet vermektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Yurtdışı kargo olarak en uygun fiyatlandırma ve özel iskontolarımız ile kargolarınızı minimum masraf ile yurtdışına gönderebilmekteyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Almanya, İtalya, Hollanda, Belçika gibi 1. Bölgede bulunan ülkeler için Şahıs ve Firmalar için oluşturduğumuz, maliyetlerini en aza indiren kampanyalı fiyatlarımız ile Fast Express Ailesi olarak yanınızda bulunmaktayız. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP