Etsy Yurtdışı Kargo Entegrasyonu

29-07-2022 10:19'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 16-12-2022 15:48

Etsy Yurtdışı Kargo Entegrasyonu 

Etsy, dünyanın en büyük online e-satış platformlarından biridir. El işçiliği olan ürünlerin satışının yapıldığı bir internet sitesidir. Etsy satış ürünleri orijinal olması satışını arttırmaktadır. Etsy üzerinden binlerce farklı kategoride satış gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret siteleri arasında en fazla kullanıcısı bulunan Etsy ile yurtdışında satışa çıkarabilirsiniz. FAST EXPRESS Yurtdışı kargo ücretsiz entegrasyon avantajı sayesinde ise Etsy satış işlemlerinde yüksek kolaylık elde edilmektedir.

Etsy, giyim, dekorasyon, ev ürünleri, oyuncak gibi pek çok üründe karşılık vermektedir. Ayrıca dünya çapında bilinen bir platform olduğu için milyonlarca kullanıcı üyeye de sahiptir.

Etsy Kargo Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Etsy mağazanızı FAST EXPRESS Yurtdışı Kargo sayfasından  giriş yapıp Etsy Entegrasyonu için bağlantı işlemlerine başlayabilirsiniz. Kısa süre sonra  kurulumunu yapabileceğiniz Etsy kargo Entegrasyonu ile kargo operasyonu işlemlerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz.

Etsy Kargo Entegrasyonu Nasıl Çalışır ve Kargo Nasıl Gönderilir?

Bağlantısı tamamlanan FAST EXPRESS üzerinden Etsy Entegrasyonu’nu artık kullanmaya başlayabilirsiniz. 

E-ticaret mağazanıza düşen siparişlerin bilgileri alınır ve sipariş bilgileri otomatik olarak programımıza aktarılır. Bilgileri alınan siparişe ait invoice, kısa süre içerisinde otomatik olarak oluşturulur ve siparişin adres bilgisi sisteme gönderilir. Alınan Adres bilgileri otomatik olarak kargo barkodu oluşturulmasını sağlar. Oluşturulan yurtdışı kargo barkodları kargo paketlerine yerleştirilerek paketler hazır hale gelir. İlgili dökümler PDF formatında bir doküman haline de getirilebilir. Bu dokümanlar hem yazdırılabilir hem de bilgisayarlarınızda kayıtlı kalabilir.

Etsy Kargo Entegrasyonu işlem sonrası paketler kargo merkezimize Ulaştırlır?

Etsy dünya çapında milyonlarca üyesi olup kargo entegrasyonu satıcıların süreçlerini kolaylaştıran bir sistemdir. Etsy kargo Entegrasyonu sayesinde, kargoların hatalı bilgi girişi olmadan otomatik olarak hazırlanır, barkodlu kargo fişleri hazırlanıp alınan siparişler en hızlı şekilde yurtdışındaki adreslerien teslim olmak üzere  yola çıkarılır.Hazırlanan kargoları müşterilerimizden teslim alabilmemiz için, Aras kargo ile yurtiçi transfer anlaşmamız olup, merkez ofisimize karşı ödemeli (Türkiye içinde taşıma ödemesi yapmadan) gönderilmesi gereklidir.

Merkez ofisimize ulaşan paketler, aynı gün, tarafınızdan bilgi alınarak, uçak yüklemesi yapılıp yurtdışı çıkışları yapılmaktadır. Şirketimize ait Aras Kargo abone numarası : 2012948851254 Bu numaranın verilmesi yeterli olacaktır. Paketler merkezimize ulaşınca iletişime geçilmektedir.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP