Almanya Türkiye Kargo 2022

21-01-2020 14:48'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 17-07-2023 12:26

Almanya Türkiye Kargo 2022

Yurtdışı kargo, uluslararası ürün, eşya, evrak ve doküman gibi malzemeleri taşıma amaçlı verilen hizmettir. Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte transfer yapan araçlarda büyük ve hızlı hale geldi. Özellikle uçak kargo ile transferler çok hızlı bir şekilde yapılarak zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Uçak kargo ile Avrupa dünyanın her yerine yurtdışı kargo hizmeti verilmektedir. Özellikle Almanya gibi büyük bir ülkeye kargo gönderimi yapmak çok kolaydır. Her gün almanya ya verdiğimiz kargo hizmetlerinin sayısın artarak devam etmektedir.

Türkiye almanya arası ticaret gün geçtikçe artmaktadır. Artan ticaret neticesinde Almanya yurtdışı kargo gönderiminde de artışlar çoğalmaktadır. Almanya kargo gönderimi de çok kısa sürelere indirerek daha aktif ve hızlı kargo gönderimi yapılmaktadır. Almanya’nın her  yerine 2-3 saat gibi kısa sürelerde kargolarınızı gönderebilmekteyiz. Berlin, Münih, Stuttgart, Hamburg, Köln almanyanın tüm şehirlerine her türlü kargo gönderilmektedir. Artan uçak trafiğine rağmen almanya kargolar sorun yaşamadan gönderilebilmektedir.

Almanya Türkiye Kargo 2020

Almanya Türkiye Online Yurtdışı Kargo Gönderimi 2022

İnternet üzerinden almanya ya kargo göndermek isteyen bireysel ve kurumsal firmalar hemen www.fast-express.com sitemize girerek kargo gönderisi oluşturarak kargolarını kolaylıkla gönderebilirler. Uluslararası ve almanya ya paket, evrak ve doküman ve her çeşit malzeme gönderimi yapılmaktadır. Web sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara kargo gönderisi oluşturarak hemen gün içerisinde gönderebilirsiniz.

Almanya Türkiye Online Yurtdışı Kargo Gönderimi 2020

Almanya Türkiye Kargo 2022 Fiyatları

Almanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Almanya’ya kargo gönderimi artan fiyatlara rağmen minimum seviyeler de tutmaktayız. Artan piyasa fiyatları her firmayı etkilediği gibi bizleri de etkilemiştir. Ancak firma olarak müşterilerimizin zor zamanında yer alarak fiyatları en düşük seviyelerde tutmaktayız.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Almanya Türkiye Kargo Gönderimi 2022

Almanya Türkiye kargo gönderimi 2021 yılında daha da fazla artacağı için bu yöndeki çalışmalarımız hız vermekteyiz. Uzun yıllardır hızlı ve güvenilir kargo hizmeti veren firmamız uçak kargo ile gönderilerinizi hemen göndermekteyiz. Bireysel ve Kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında özel eşya ve paketlerini almanya ya göndermekteyiz.

Fast express yurtdışı kargo olarak normal kurye servisi, ekonomik kurye servisi, ithalat kurye servisi, mikro ithalat servisi, havayolu yani uçak kargo servisi ve parsiyel karayolu servisi hizmetlerini sunmaktayız. Ekonomik ve zaman tasarrufu sağlayan firmamız almanya kargolarınızı yasalara uygun şekilde göndermekteyiz. Teslimatlarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması için çalışan profesyonel kadromuz 7/24 her zaman hizmetinizdedir. Ayrıca kargolarınızı web sitemiz üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Almanya Türkiye Kargo Gönderim 2020

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en,boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Eğer düzenli olarak yurtdışına gönderileriniz oluyorsa ilgili kargo acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Sürekli çıkışı olan şahıs veya firmalara uygun fiyatlar ve kampanyalar ile hizmet sağlanmaktadır. Öncelikli olarak paketlerin yoğun olarak gönderileceği hedef ülkeler ve çıkabilecek olan kilolar bildirilmeli ve bu bölgeler için uygun iskontolar talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP