Yurtdışı Kargo Hırka Gönderimi

18-01-2021 12:55'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 29-06-2022 15:07

Yurtdışı Kargo Hırka Gönderimi

Yurtdışı Kargo Hırka Gönderimi

Hırka yün, ip gibi malzemelerden yapılan sıcak tutun giysidir. Kış aylarında giyilen hırka uluslararası alanda yoğun talep görmektedir. Son yıllarda dünyada ve ülkemizde tekstil sektörünün gelişmesi, teknolojinin gelişmesi ve e-ticaretin gelişmesi ile birlikte talepler git gide artmaktadır. Türkiye’de özellikle Ege bölgesinde hazır giyim ve konfeksiyon ihracatında İstanbul’dan sonra ihracat rakamlarını oluşturan ikinci önemli bölge şehirdir.

Türkiye ve İzmir’de hırka elbise sektöründe faaliyet gösteren firmaların mevcut durumlarının daha arttırması talebi karşılamak için çok çalışmaları gerekiyor. Bu yüksek arz talebinin karşılanması ve bu taleplerin ülkemizin 81 ilinden taşınması çok önemlidir. Bireysel yada firma olarak her türlü hırka gibi elbiselerin gönderimi firmamız Fast Express tarafından yurtdışında tüm noktalara gönderimi yapıyoruz.

Yurtdışı Kargo Hırka Gönderimi

Yurtdışı Hırka Gönderim Fiyatları

Yurtdışına elbise, kırka, kışlık elbise gönderimlerinde dünyanın 200’den fazla ülkesine ve ülkemize hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerin yanında yine sunduğumuz fiyatlar ve toplu gönderim fiyatları piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Desi hacim hesabı yapılarak çıkartılan fiyatlarımızı başka yerde bulamazsınız. Hızlı ve standart gönderimler için en uygun fiyatları sunan firmamız zaman önceliği olmayan gönderilerinizde ekonomik ve pratik bir şekilde gönderiyoruz. Uygun fiyatlar ve Cazip tekliflerle, güvenli ve ekonomik taşımacılık ilkelerine dayanarak, gönderilerinizin teslimatını yapıyoruz.

Ekonomik fiyatlara gönderim yapan firmamız havayolunu kullanarak en hızlı şekilde gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir. Avrupa’ya 1 günde gönderilen yurtdışı kargo gönderimleri diğer kıtalara 3-4 gün sürebilmektedir. Yurtdışına gönderilen kargolarınız gümrük tarafından incelenerek uygunsa gümrük tarafından serbest bırakılır ve belirttiğiniz adrese teslim edilir. Yurtdışı hırka gönderileriniz de en uygun fiyatları almak için kargolarınızı en ufak ve hafif şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Ayrıca kargolarınızı gümrükten geçirdikten sonra isterseniz kendiniz isterseniz de kuryeniz alıcınıza teslimatı yapabilir.

Yurtdışı Kargo Hırka Gönderimi

Karşı Ödemeli Yurtdışı Hırka Gönderimi

İmalatını yaptığınız hırka elbise gönderileriniz karşı ödemeli olarak gönderilebilir. Gönderiniz alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra  ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır. Karşı ödemeli kargolarınızı online olarak www.fast-express.com web sitesinden de oluşturabilirsiniz.

Alternatif ve yenilikçi çözümlerle Avrupa’ya, Amerika’ya, Asya’ya, Afrika’ya çok uygun koşullarla teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı kargo gönderimlerinde kapınızdan alınan kargolarınız için profesyonel bir yol izleyerek teslimatların zamanında yapılmasını sağlıyoruz. Yurtdışı kargo takip hizmeti de veren Fast Express; Yurtdışı hırka gönderimlerinde uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Almanya, İtalya, Hollanda, Belçika gibi 1. Bölgede bulunan ülkeler için Şahıs ve Firmalar için oluşturduğumuz, maliyetlerini en aza indiren kampanyalı fiyatlarımız ile Fast Express Ailesi olarak yanınızda bulunmaktayız. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP