Türkiye'den Almanya'ya Paket Gönderimi

05-08-2021 13:36'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 17-08-2023 15:16

Türkiye'den Almanya'ya Paket Gönderimi

Almanya'ya göndermeniz gereken öğelerin türüne bağlı olarak, aşağıda listelenen çeşitli seçenekler mevcuttur. Ancak, özel gereksinimleriniz varsa, nakliye ihtiyaçlarınıza göre her zaman bir teklif hazırlayabiliriz. Daha büyük bir ürün mü, daha büyük bir miktar mı hiç fark etmez her türlü malzeme, eşya ve ürünlerinizi gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Türkiye'den Almanya'ya kargo ücreti, sadece değil, aynı zamanda nakliye ve gümrük müşavirliği gibi nakliye sürecinin diğer tüm adımlarını da içerir. Bu maliyetlerin bir kısmı, akaryakıt fiyatı gibi yıl boyunca dalgalandığı için, nakliye şirketlerinin kendi giderlerini tahmin etmesi zordur. Bu nedenle, Türkiye'den Almanya'ya uluslararası nakliye fiyatları, nakliyeci için karlı hale getirmek için tüm bu değişkenleri kapsamalıdır. Uluslararası alanda firmamız kargo gönderiminde genellikle fiyatı desi değeri belirlemektedir.

Almanya Kurye

Almanya’ya ucuz kuryemizin bu ülkeler arasında mal teslimi için genellikle ortalama 3 gün ve üzeri sürelere güne ihtiyacı vardır. Teslimat süresi esas olarak mesafeye bağlıdır. Ancak her zaman ekspres teslimatı tercih edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Daha sonra teslimat için gereken süre birkaç saate bile düşer. Genellikle büyük çoğunluğunda hızlı sevkiyat 1-2 iş günü içinde alıcının eline teslim edilir. Platformumuz aracılığıyla paket gönderen herkes, konumunu da düzenli olarak takip edebilir. Bu, hem paketin alıcıya tam teslim tarihini belirliyoruz. Almanya üzerinde kuryelerimiz en hızlı ve güvenli hizmet vermek için çalışıyoruz.

Almanya’ya Neler Gönderebilirsiniz?

Ticaret ürünleri, ithalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Almanya’nın Almanya Havaalanlarının Tamamına Gönderim

Aachen/Maastricht Havaalanı, Augsburg Mühlhausen Havaalanı, Baden Baden/Karlsruhe Havaalanı, Bayreuth Bindlacher Havaalanı, Berlin Schönefeld Havaalanı, Berlin Tegel Havaalanı, Berlin Tempelhof Havaalanı, Berlin-Brandenburg Int Havaalanı , Bielefeld Havaalanı , Braunschweig Havaalanı , Bremen Havaalanı , Cologne/Bonn Koeln Havaalanı, Cuxhaven-Nordholz Havaalanı, Dortmund Wickede Havaalanı , Dresden Havaalanı , Düsseldorf Havaalanı , Erfurt Havaalanı, Frankfurt Intl Havaalanı , Friedrichshafen Havaalanı, Hahn Havaalanı, Hamburg Fuhlsbuttl Havaalanı, Hanover Havaalanı , Hof-Plauen Havaalanı , Kassel Havaalanı , Kiel Havaalanı , Lahr Black Forest Havaalanı , Leipzig-Halle Havaalanı, Lübeck-Blankensee Havaalanı, Magdeburg Havaalanı, Munich Havaalanı , Münster/Osnabrück Havaalanı, Mönchengladbach Havaalanı, Neubrandenburg Havaalanı, Nuremberg Havaalanı, Paderborn-Lippstadt Havaalanı, Rostock-Laage Havaalanı, Saarbrücken Havaalanı, Siegerland Havaalanı, Speyer-Ludwigshafen Havaalanı, Stuttgart Havaalanlarına tüm gönderilerinizi gönderiyoruz. Hava yolu ile gönderim yapan fast Express bu yolla hızlı, güvenli bir hizmet sunmaktadır.

İster ülkeden ülkeye, ister kıtadan kıtaya olsun, Fast express işinizi Almanya’nın tüm şehirlerine kargo göndermenize yardımcı olur. İşinize odaklandığınızda ve nakliye işini bize bıraktığınızda nelerin mümkün olduğunu göreceksiniz. Yurtdışı kargo, yurtdışı kargo takip, almanya kargo, almanya kargo takibi, kargo fiyatları konusunda profesyonel olan firmamız siz değerli müşterilerimize Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Günümüz koşullarında bireyler ve firmalar ihtiyaçlarını karşılamaları için kargo yapmak mecburiyetindedirler. İhtiyaçlarınızı minimum masraf ile gerçekleştirmeniz için Fast Express yurtdışı kargo firması olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP