Yurtdışı Kargo Gönderim

28-11-2017 11:38'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-08-2023 12:56

Yurtdışı Kargo Gönderim

Yurtdışı Kargo Gönderim

FAST EXPRESS  Yurtdışı Kargo Gönderim ve yurtdışı kargo alımlarınızda 5 kıtada 200'ü aşkın ülkeye, dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarımızla seçenekler doğrultusunda hızlı güvenilir ve ekonomik fiyat ayrıcalıkları sunarak yurtdışı kargo olarak doküman ve paketleriniz adreslerine güvenilir ve hızlı şekilde teslimatları yapılmaktadır.

En ucuz kargo şirketleri veya yurtdışına kargo göndermenin en ucuz yolunu araştırmak yerine, yurtdışına kargolarınızın güvenilir ve hasar görmeden en kısa zamanda nasıl gidebileceği araştırılmalıdır. Yurtdışı kargo ücretleri konusunda en ekonomik fiyatlandırmalarımız ile yurtdışı kargo gönderilerinizi www.fast-express.com internet adreslerimizden takip edebilirsiniz. Yurtdışı kargo firmalarını araştırarak zaman kaybetmek yerine 0090 2125414410 veya 0090 2324251202 nolu telefonlar üzerinden yurtdışı kargo fiyatı almak için arayabilirsiniz.

Yurtdışı kargo teslimatlarınız hakkında bilgi alabilmek içinde şirketimize ait telefonlar veya internet adresimizden yararlanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde belirlenen fiyatlar güncel kurlara göre ay içinde güncellenmiş fiyatlarıdır. Fiyatlar üzerinde teslimatın yapıldığı bölgeye ülkeye göre farklılıklar olması sebebiyle fiyat faklılıkları çıkabilir. Yurtdışı paketinizin ebat ve ağırlıklarına göre de fiyat farklılıkları oluşabilir. Ayrıntılı bilgi için 0212 5414410 veya 02324251205 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz
Gönderinizi sistem üzerinde oluşturduktan sonra destek ekibimiz sizi giriş yapmış olduğunuz iletişim bilgisinden arayacaklardır. Gönderiniz için anlaşmalı olduğumuz acente çağrılarak, şirketimize ait aboneliğimiz üzerinden karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Gönderiniz bize ulaştığında aynı gün yurtdışı aktarımı başlatılacaktır.
Yurtdışına şahıs olarak gönderi yapabilirsiniz. Kargonuzla beraber kimlik bilgileriniz talep edilecektir. Şahıs adına oluşturulacak olan içerik ve değerini bildiren proforma ile malzemenizin çıkışı yapılabilir. Evrak gönderileri için proforma gerekli değildir.
Gönderilerinizin ağırlığını en x boy x yükseklik ( cm ) / 5000 olarak hesaplamanız gerekmektedir. Örneğin bir koliniz var. Ebatları 40cm ( en ) * 20cm ( boy ) * 30cm ( yükseklik ) Bu ebatları 40x20x30 : 24000 sayısını bulduktan sonra 5000 ‘ e bölmemiz gerekmektedir. Sonuç olarak 4.8 kg. yani gönderiniz 5 kilogramdan çıkış yapacaktır. Ancak gönderinizin hacim değil kendi ağırlığı 4.8 kg dan daha yüksek ise kendi ağırlığını dikkate almanız gerekmektedir.
Yurtdışına gönderi yapmak için herhangi bir anlaşma yapmanız gerek yoktur. Gönderiniz oluştuğu zaman tarafımızdan fiyat talep etmeniz yeterlidir. Size en uygun fiyatlar ile yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Yurtdışı paketinizin adresinizden alınması veya acenteye teslim edilmesi arasında fiyat farklılıkları oluşabilir.

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP