Almanya Türkiye Kargo / Türkiye Almanya kargo

12-01-2018 16:29'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 21-08-2023 11:45

Almanya Türkiye Kargo / Türkiye Almanya kargo

FAST EXPRESS, Türkiye  Almanya ve Almanya Türkiye arasında uluslararası Kargo Taşımacılığı yapan Yurtdışı kargo firmaları içinde kaliteyi memnuniyetle ekonomik çözümleri ile az para ile daha çok iş anlayışıyla yurtdışı kargo hizmeti vermektedir.

Sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran FAST EXPRESS  iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır.Uluslararası kargo sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, yurtdışı kargo hizmetlerinde hızlı ve ekonomik çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır.Firmamız uluslararası ithalat firmaları ve ihracat firmaları, özel depolar, Tüm dünya üzerindeuluslararası kargo taşımacılığı yapan firmalar ve acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ticari ve bireysel yüklerinizi (yurtdışı kargolarınızı) uluslararası standartlara uygun olarak taşımaktadır.Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası kargo (yurtdışı kargo)hizmeti alacağınız zaman tüm işlemlerini yasal çerçeve de sunan bir firma seçmeniz gerekir. Çünkü yurtdışı paketleriniz güven içerisinde taşınması ve belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi gerekir. Uluslararası kargo ve Yurtdışı kargo ve nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirir. FAST EXPRESS den hizmet alarak gerekli yurtdşı kargo ve uluslararası kargo desteğini ekonomik ve güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. Firmamız taşımacılık alanında başarılı işlere imza atmaktadır. Yurtdışı kargo alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Taşımacılık işlemi kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur.

Almanya’daki paketlerinizi Türkiye’ye getirmek veya Türkiye'deki paketleriniz Almanya'ya götürmek istediğinizde paket taşıması konusunda şirketimiz paketlerinizin taşınma sırasında hasar görmemesi için özel bir paketleme yöntemi kullanmaktadır. Uzun yol gideceği için eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenir. Paketleme işlemi uzman personel tarafından yapılır. Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşanmadan eşyalarınız teslim edilecektir. Almanya Türkiye kargo ve Türkiye Almanya kargo hizmet ve fiyat içeriğimizden yararlanmak istediğinizde 0090 2324251202-03-04-05 veya İstanbul 0090 212 5414410telefonlarından müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Uluslararası nakliyat hizmet içeriği size garanti kapsamı içerisinde sunulmakta olup en uygun fiyat anlayışı içerisinde yer almaktadır.Ayrıca firmamız ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir.Şirketimiz Almanya daki çözüm ortakları ile  Almanya'nın nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. FAST EXPRESS İş sürecinin planını yapar,Yük ve evrakları takip eder,İhtiyaca yönelik olarak organize olur,En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan yükleri alıcısıyla buluşturur.

Almanya Uçak kargo,Almanya Hava Kargo,Alamanya Acil kargo, Almanya Hızlı Kargo,Almanya Ekonomik kargo, Almanya kargo sirketleri,Almanya Kargo Firmaları,Almanya kargo Fiyatları,Almanya'ya kargo Gönderimi

  • Almanya Türkiye Kargo / Türkiye Almanya Kargo
  • Yurtdışı kapıdan kapıya kargo hizmetleri
  • Almanya parsiyel yükleme hizmetleri
  • Almanya gümrükleme hizmetleri
  • Almanya depolama hizmetleri
  • Almanya iç nakliye hizmetleri

Almanya Türkiye kargo / Türkiye Almanya Kargo Olarak Taşınabilen Ürünler

Otomotiv, Rulo sac, ADR, kimyevi maddeler ,mobilya, kauçuk malzemeler, kırtasiye, , aksesuarlar,Maden, alüminyum, makine parçaları, ambalaj malzemeleri, araç gereç,  Moda gereçleri, ayakkabı, mukavva, bakır, mürekkep, bilgisayar malzemeleri, orman ürünleri,Boru, palet ,cam, pastacılık malzemeleri, çanta, pencere, çelik, plastik malzemeler,Çorap, sağlık ürünleri, demir, ses düzenekleri, el aletleri, silikon, elektrik malzemeleri, taş,Taş ürünleri, fotoğraf malzemeleri, tehlikeli maddeler, gazete kağıdı, temizlik malzemeleri.

Uluslararası Kargo Olarak Hizmet Verilen Almanya Şehirleri

Stuttgart, Heidelberg, Mannheim , Karlsruhe, Ulm, Heilbronn, Tübingen, Reutlingen, Konstanz, Pforzheim, Freiburg, Amberg, Ansbach, Aschaffenburg, Augsburg, Bamberg, Bayreuth, Coburg, Erlangen, Fürth, Hof, Ingolstadt, Kaufbeuren, Kempten, Landshut, Memmingen, Münih, Nürnberg, Passau, Regensburg, Rosenheim, Schwabach, SchweinfurtStraubing, Weiden, Würzburg, Berlin, Brandenburg, Cottbus, Frankfurt, Potsdam, Bremen, Bremerhaven, Hamburg, Darmstadt,  Frankfurt, Kassel, Offenbach, Wiesbaden, Greifswald, Neubrandenburg, Rostock, Schwerin, Stralsund, Wismar, Braunschweig, Delmenhorst, Emden, Hannover, Oldenburg, Osnabrück, Salzgitter, Wilhelmshaven, Wolfsburg, Aachen, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Dortmund, Duisburg, Düsseldorf, EssenGelsenkirchenHagenHammHerneKöln KrefeldLeverkusen, Mönchengladbach, Münster, Paderborn, Oberhausen,Remscheid, Solingen, WuppertalFrankenthal,Kaiserslautern, Koblenz, Landau, Ludwigshafen, Mainz, Neudsadt,Pirmasens, Speyer, Trier, Worms, Zweibrücken,Merzig Neunkirchen, Saarlouis, Sankt İngbert, Sankt Wendel,Homburg,Saarbrücken  

Almanya Türkiye Kargo

Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo gönderimi ücretleri, gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Türkiye / Almanya ve Almanya / Türkiye arasında uluslararası Kargo Taşımacılığı yapan ve  Yurtdışı kargo firmaları içinde kaliteyi memnuniyetle ekonomik çözümleri ile az para ile daha çok iş anlayışıyla yurtdışı kargo hizmeti vermektedir.

Almanya Türkiye arası kargo hizmetinde fiyat olarak en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderim Fast Express Kargo ile sağlanır. Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo gönderileriniz özenle hazırlanır, en hızlı şekilde teslimatı yapılır. Kurumsal firmalar ve bireysel kişiler adına Almanya taşıyıcı firmalar ile anlaşma sağlayıp, en uygun fiyat sizlere verilir. Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo gönderimi ile gönderdiğiniz ürünlerin gümrük kurallarına uygun olup olmadığını Fast Express Kargo müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz. Almanya – Türkiye arası gönderdiğiniz ürünler sadece bulunduğunuz ülkenin gümrüğüne değil, karşı ülkedeki gümrüğe de takılabilir. Bu nedenle o ülkenin gümrük kanunları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo ile göndereceğiniz ürünün ambalajlanması ve kolilenmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

Türkiye Almanya Kargo

Fast Express Kargo sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır. Uluslararası kargo sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo hizmetlerinde hızlı ve ekonomik çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Fast Express Kargo,  uluslararası ithalat firmaları ve ihracat firmaları, özel depolar, Tüm dünya üzerinde uluslararası kargo taşımacılığı yapan firmalar ve acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ticari ve bireysel yüklerinizi (Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargolarınızı) uluslararası standartlara uygun olarak taşımaktadır. Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası kargo (Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo) hizmeti alacağınız zaman tüm işlemlerini yasal çerçeve de sunan bir firma seçmeniz gerekir. Çünkü yurtdışı paketleriniz güven içerisinde taşınması ve belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi gerekir. Uluslararası kargo ve Yurtdışı kargo ve nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirir. Fast Express Kargo firmamız ile iletişime geçip, müşteri temsilcilerimiz ile detaylı bilgileri edindikten sonra, bizden hizmet alarak gerekli Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo desteğini ekonomik ve güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. Firmamız taşımacılık alanında (Özellikle Almanya-Türkiye arası) başarılı işlere imza atmıştır ve atmaktadır. Almanya Türkiye Kargo veya Türkiye Almanya Kargo alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Taşımacılık işlemi kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Almanya’ya giden ürünler alıcınız tarafından ödemeli olarak gönderilebilir. Navlun ödemesi alıcınızdan tahsil edilir. Gümrük tarafından masraf oluşursa bu masraf ayrıca tahsil edilecektir.
Türkiye’den Almanya’ya kargo olarak gümrük birimlerince belirlenmiş olan 300 kg a kadar ürünler, Numune olarak gönderilebilmektedir. Beyannameli çıkışlarda 70 kg üstü ürünler palet üzerinde olma koşulu ile taşımalar yapılabilmektedir. Gönderilecek ürünler için IATA tarafından taşınabilir olup olmadığı kargo firmanıza sorarak bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Almanya’dan Türkiye’ye gelen ürünler Türkiye gümrüğüne İstanbul’dan giriş yapmaktadırlar. Gümrük tarafından incelenen ürünler numune olarak kabul edilirse gümrük tarafından serbest bırakılır ve adresine teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Firmalar için gelen ürünlerde numune olarak malzemeden 1 adet olması ve numune olarak geldiği belirtilmiş olmalıdır. Gümrük tarafından işlem yapılması gereken ürünler için ETGB kapsamına alınabilir ve bu konuda başvuru kargo firmanıza gümrüğe iletilmek üzere yapılmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP