Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

15-11-2019 17:59'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 16-12-2022 20:11

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Global dünyanın ile birlikte ithalat ve ihracatın kolaylaştığı çağdayız. Bu yüzden dünyanın bir çok yerinden bir çok noktasına taşıma hizmeti ihtiyacı gerekir. Fast Express Kargo; tüm gönderilerinizi en hızlı ve en uygun maliyetlerle taşıyacak kapasiteye sahiptir. Ürün, mal, belge, doküman, eşya, hediye, tüm afrika yurtdışı hızlı kargo gönderileriniz özenle ve güvenle taşınmaktadır. Afrika ülkeler arası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır.

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo ile Neler Gönderilir?

Yurtdışına kargo ile gönderilebilen ürünler; ihracat ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, Gıda ürünleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, mobilyalar, araba parçaları, fitness egzersiz ekipmanları, motor uçak veya tekne parçaları, lastikler, plastik ürünler, oyuncaklar, aydınlatma ürünleri, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, basılmış kağıt ürünleri, oyun ve hobi ürünleri, çim bahçe ekipmanları, yapı malzemeleri, pencereler, katalog ve broşürler, televizyonlar, radyolar, elektrikli el aletleri, bebek ürünleri, çerçeveli eşyalar, şapkalar, plastik kaplar, kutular, şişeler, torbalar, elektronik ürünler ve aksesuarlar, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, el işi ürünleri, vitrinler, evcil hayvan eşyaları, uzun çubuklar, kırılmaz ev dekorları, spor aletleri ve ekipmanları, farmatik katı ve sıvı ilaçlar, tüketici elektroniği, gönderi malzemeleri, gözlük ve gereçleri, kağıt ve plastik malzemeler, müzik aletleri, saklama kutuları, hırdavat ve hacimli öğeler, sağlık güzellik bakım malzemeleri, ısıtıcı ve soğutucular, piller… Ve aşağıda sayılan maddeler dışındaki koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo Gönderimi

Kargo göndermek istediğiniz ülkeden Afrika’da bulunan bir ülkeye, ya da Afrika kıtasında bir bölgeden başka bir yurtdışı ülkesinde bir yere en hızlı ve en uygun fiyatlı gönderileriniz için güvenilir adresiniz Fast Express Kargo’dur. Bizlere internet sitemizden iletişim bölümünde bulunan numaralar ile ulaşabilir, Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek gönderi, işlemler ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Afrika yurtdışı hızlı kargo hizmetinde bize emanet ettiğiniz gönderiler en hızlı ve en ekonomik şekilde taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir. Sadece bulunduğunuz ülkeden Afrika kıtasında bulunan ülkelere değil, aynı zamanda Afrika kıtası üzerinde birçok ülkede ve bölgede bulunan gönderileriniz, yurtdışı hızlı kargo hizmetimiz ile Afrika ülkelerine kargo gönderir gibi ordan da size, tarafınıza da ulaşabilir. İthalat mallarınızı, ürünlerinizi, evrak belgelerinizi kendinize getirtebilirsiniz.

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti Hesaplama

Dünya ülkelerine mallarınızın ithalat ve ihracat edilmesinin yanı doküman veya belge gönderilerini de Fast Express Kargo ile Afrika ülkeleri başta olmak üzere yurtdışındaki tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Afrika hızlı kargo ile gönderdiğiniz kargolar, ülke dışına çıktığı andan itibaren, gönderdiğiniz alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırır. Yurtdışına göndereceğiniz gönderinin para değeri 7500 Euro'yu geçmemesi şarttır. Göndermek istediğiniz malın/ürünün/eşyanın ağırlığında 150 kilogramı geçmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu standartların aşılacağı durumlarda Fast Express Kargo ile görüşüp konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır. Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar yaratmaktadır.

İnternet sitemizde bulunan hesaplama aracı sayesinde fiyat edinebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Yurtdışı Kargo ile yapabilirsiniz. Afrika hızlı kargo gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de teslimatı yapılır. Genellikle havayolu tercih edildiği için uçak ile gönderim sağlanır. Yurtdışı hızlı kargo mallarınız yada ürünleriniz için standart ebat ve boyut limiti maksimum 220 cm olarak belirlenmiştir. Bu ebatların üzerindeki gönderiler için ekstra standart dışında gönderim ücreti alınır. Yurtdışı Express kargo hizmetinde; uluslararası taşımacılık yapan operatörler, uçak firmaları ve yakıt fiyat farkı olarak taşıma bedellerine değişken olarak yansıtmaktadırlar.

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti

Afrika Hızlı Kargo Hizmeti Ülkeleri

Afrika kıtası, hem nüfus hem de dünya üzerinde kapladığı alan bakımından Asya'dan sonra dünyanın en büyük ikinci kıtası olarak kabul edilir. 30.065.000 km²'lik alana sahip olan bu kıta dünya üzerindeki toprakların %20,4'ünü kapsar. Dünya nüfusunun %14,72'sini barındıran ve 1 milyar nüfusa sahip olan Afrika kıtası; doğusu ve güneydoğusunda Hint Okyanusu, kuzeyinde Akdeniz, kuzeydoğusunda Süveyş Kanalı ve Kızıldeniz, ve batı tarafında da Atlas Okyanusu tarafından sınırlandırılır. Birleşmiş Milletler (BM) üyesi ve BM tarafından tanınmayan devletler ve bağımlı toprakları vardır. Afrika kıtasında bulunan ülkeler şunlardır;

Zimbabve, Kongo Cumhuriyeti, Angola, Zambiya, Lesotho, Batı Sahra, Uganda, Malavi, Benin, Tunus, Liberya, Botsvana, Kongo, Togo, Burkina Faso, Moritanya, Tanzanya, Burundi, Libya, Çad, Svaziland, Cezayir, Madagaskar, Sudan, Cibuti, Kenya, Somali, Ekvator Ginesi, Sierra Leone, Namibya, Eritre, Senegal, Etiyopya, Ruanda, Güney Afrika, Fas, Orta Afrika Cumhuriyeti, Mısır, Fildişi Kıyısı, Nijerya, Güney Sudan, Gabon, Nijer, Gine-Bissau, Gambiya, Mozambik, Gana, Mali, Gine, Kamerun.

Nüfusu en kalabalık ülke Nijerya’dır. Yüzölçümü bakımından en büyük ülkesi Cezair olup, en küçük ülkesi ise Seyşeller’dir. Maddi bakımdan dünya üzerindeki en fakir kıta olarak bilinmektedir. Kıtanın 3’te 1’lik bir kısmı çölden oluşmaktadır.  Açlıktan ölen insan nüfusunun en yoğun olması sebebiyle “kara kıta” adı verilmektedir. Çok genç nüfusa sahiptir, nüfusun büyük bir çoğunluğu 19-20 yaş altıdır. Dünyada konuşulan en çok çeşitli diller bu kıtadadır. Kültür yönünden de çeşitli ve zengindir.

Avez-vous trouvé la réponse à la question que vous cherchiez?

Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICE CLIENTSSUPPORT EN DIRECTWHATSAPP