Acil Yurtdışı Kargo

19-02-2020 12:59'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 27-07-2022 21:53

Acil Yurtdışı Kargo

Yurtdışı acil kargo en hızlı ve en düşük maliyetlerle taşıma hizmetinde en çok tercih edilen şirket olan Fast Express Kargo, dünyanın her bir noktasında tüm ülkelerine bütün kıtalara gönderileri güvenle teslim etmektedir. Yurtdışı ister kişisel şahsi amaçlı, ister ticari amaçlı istediğiniz her ülkeye her şartlarda transfer ve taşımacılık sağlanmaktadır. Acil Yurtdışı Kargo gönderim işlemlerinde en önemli husus, yurtdışına gönderilecek yada yurtdışından size gönderilecek kargonun güvenli bir şekilde taşınması ve zamanında ulaşmasıdır. Fast Express Kargo bu güven ve zaman sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Acil Yurtdışı Kargo Gönderimi

Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm acil yurtdışı kargo gönderileriniz, en hızlı, en güvenilir ve size sunulacak en minimize edilmiş maliyetlerle Fast Express Kargo ile yapılır. Toplu ve acil yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, şirketinizle yapacağımız anlaşma sonrası ile özel indirimlerden sağlanabilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak ve anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Acil Yurtdışı Kargo Hizmeti

Mal, ürün, paket, koli vb kargolarınızın ithalat ve ihracat edilmesinin yanı sıra dünya ülkelerine belge ve döküman gönderilerini de acil bir şekilde Fast Express Kargo ile yurtdışı tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Fast Express ile acil yurtdışı kargonuz, gönderilen ülkenin sınırları dışına çıktığı andan itibaren, karşı ülkedeki alıcının eline en hızlı şekilde geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır. Yurtdışına acil bir şekilde göndereceğiniz kargonun/malın/ürünün/eşyanın para karşılığı olarak değeri 7500 euro'yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam desi ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo müşteri ilişkileri departmanı ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Telefon numaralarımızdan ya da internet sitemizin iletişim bölümünden irtibat sağlayabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yurdışı acil kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler güvenli bir şekilde taşınır ve hızlı bir şekilde teslim edilir.

Acil Yurtdışı Kargo Ücreti

Acil yurtdışı kargo ile en hızlı gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin/malın/ürünün/paketin/eşyanın ebat ve desi bakımından ağırlığına, gönderileceği yada teslim alınacağı ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar göstermektedir. Fast Express Kargo web sitesinden fiyat hakkında bilgi edinebilir, sisteme gireceğiniz bilgiler doğrultusunda acil yurtdışı kargo fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İşletmenize acil yurtdışı kargo gönderilerinizde maliyet açısından en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en kolay ve aynı zamanda en emniyetli gönderim Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Acil Yurtdışı Kargo gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, paketlenir, güvenli bir şekilde kolilenir. En hızlı acil şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli ve en hızlı şekilde de teslimatı yapılır. Acil gönderilerde genellikle havayolu tercih edildiği için uçak ile gönderim sağlanır.

Acil Yurtdışı kargo mallarınız, gönderileriniz, döküman yada ürünleriniz için standart parça başı ağırlık 70 kg olmalıdır. Ayrıca standart boyut limiti maksimum 220 cm olarak belirlenmiştir. Bu ebatların ve ağırlıkların üzerindeki gönderiler için ekstra standardın dışına çıktığı için gönderim ücreti alınmaktadır. Acil yurtdışı kargo hizmetinde; uluslararası taşımacılık yapan operatörler petrol fiyatlarındaki değişimleri, ekonomik anlık durumları, yakıt fiyat farkı olarak taşıma bedellerine değişken olarak yansıtmaktadırlar. Acil Yurtdışı Express kargolarınız için düşük maliyetli ve güvenilir tek adresiniz Fast Express Kargo’dur. Aynı zamanda dünya üzerindeki ülkelerde ve bölgede bulunan gönderileriniz, yurtdışı acil kargo hizmetimiz ile kolaylıkla gönderilir. Sadece kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışındaki dünya ülkelerine değil, tüm kargo gönderilerinizi yurtdışından kendi bulunduğunuz lokasyona da  getirtebilirsiniz.

Encontraste la respuesta a la pregunta que buscabas?

Dünya ülkelerine yapacağınız gönderilerde ebat ve ağırlık baz alınarak tarafınıza fiyat iletilmektedir. 1. Bölge olarak geçen fiyatlandırması sistemimiz üzerinde çok uygun avantajlar sağlamaktadır. Detaylı bilgi için www.fastexpress.com.tr adresinden bilgilere ulaşabilirsiniz.
Dünya ülkelerine yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hemde o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkelerine toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

SERVICIO AL CLIENTESOPORTE VITALWHATSAPP