Afrika Uçak Kargo Gönderimi

09-03-2020 11:48'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 12:23

afrika-ucak-kargo-gonderimi

Afrika Uçak Kargo Hizmeti

Dünyanın en eski kıtasından biri olan afrika kıtası insanlığın var oluşundan bu yana yaşayan 32 milyon kilometre yüz ölçümüne sahiptir. Çok eski medeniyetlere ve insanoğlunun geldiği kıta olan Afrika kıtası genellikle yoksulluk içerisinde yaşayan bir kıtadır. Toplamda 54 ülkeden oluşan afrika kıtası hala gelişmemiş bir kıtadır. Genellikle çöl ve çok sıcaklıklar bulunan afrika kıtası ülkelerinde taşımacılık ülkelerarası karayolu ve havayolu ile yapılmaktadır. Afrika kıtası genellikle altın, krom, elmas, demir, bakır, kömür ve kuzey kesimlerinde bulunan petrolden gelir kaynağı üretmektedirler.

Afrika Uçak Kargo Gönderimi

Afrikada karayolu geçiş sistemlerinin iyileştirilmesi ile ülkeler ve şehirlerarası taşımacılık sektörü gelişmeye başladı. Gelişen teknoloji ile ileri seviye araçlarla kargo taşımacılığı daha hızlı hale gelmektedir. Ayrıca sınır kapılarında, gümrüklerde ve havaalanların da yaşanan bekleme süreleri, geçiş problemleri gibi bir çok sorun kısa sürede aşılmaktadır. Yurtdışı kargo sektöründe Fast express olarak Afrika da aksayan yönler tespit edilerek ülkelere giriş ve çıkışlar düzenli takip edilerek kargonuzun en hızlı şekilde gitmesini sağlamaktadır.

Afrika Uçak Kargo Gönderimi

Afrika Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderilir?

Afirkada bulunan, gümrükler, sınır kapıları, limanlar, geçiş güzergahları hakkında çok detaylı bilgilere sahibiz. Ülkemizde afrikaya kargo ile tekstil ürünleri, yedek parça, teknolojik aletler, gıda ürünleri, evrak ve şahsi özel eşyalar kargo ile taşınabilmektedir. E ticaret ürünleri de online olarak ülkemizden akfirka ülkelerine ve afrikadan ülkemize kargolanıp gönderilebilmektedir. Afrikaya uçak kargo gönderimi yapmak eskisi kadar artık zor değildir. Firmamız tüm aşamaları sizler için kısaltarak yurtdışı kargo'larınız hızlıca teslim edebilmektedir.

Afrika Uçak Kargo Gönderimi

Fast Express olarak Angola, Libya Arap Halk Sosyalist Cumhuriyeti, Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti, Madagaskar Cumhuriyeti, Mısır, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Moritanya, Ekvator Ginesi, Nijerya, Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti - Habeşistan, Orta Afrika Cumhuriyeti, Fas, Fildişi Sahili, Senegal, Güney Afrika Cumhuriyeti, Sudan, Tanzanya, Kamerun, Tunus, Kenya, Uganda, Kongo Cumhuriyeti gibi tüm afrika ülkelerine en ucuz kargo taşımacılığı yapmaktadır.

Afrika Uçak Kargo Gönderimi

Afrika En Ucuz Yurtdışı Kargo Hizmeti

Firmamız afrika ülkelerine ağır ve hafif yük taşımacılığında piyasada önde gelen en iyi firmalardan biridir. Yurtdışı uçak kargo taşımacılığında firmamız Afrika ülkelerinin taşımacılık yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak transfer yapmaktadır. Firma olarak kargonuz alıcısına ulaştırılana kadar güvenliği paket içeriğinin güvenliği tamamen gizli tutulmaktadır. Kargonuzun başına herhangi bir zarar gelmemesi için gece gündüz çalışmaktayız. Fast express’in profesyonel çalışanları afrika uçak kargo hizmeti için sizlere yardımcı olmaktadır. Yurtdışı kargo ile afrikanın her ülkesine taşımacılık hizmeti veren firmamız büyük küçük kargo ayrımı yapmamaktadır. Yasal çerçeveler içerisinde taşınabilecek herşeyi taşıyan firmamız afrika uçak kargo hizmeti vermektedir.

Afrika Uçak Kargo Gönderimi

Did you find the answer to the question you were looking for?

Beyannameli gönderi aslında zor gibi görünse de rahatlıkla ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir sistemdir. Sizden talep ettiğimiz üç evrağı hazırlamanız yeterlidir. Gerekli evraklar ile gönderinizin sevkini havalimanına sağladıktan sonra İzmir – Afrika gümrük çıkışlarımız ile detayları gümrükçünüze iletiyoruz. Gümrükçünüz beyanname işlemlerini tamamladıktan sonra gönderinizin çıkışı gerçekleşiyor ve adrese teslim sağlıyoruz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’den Afrika ülkelerine kargo olarak gümrük birimlerince belirlenmiş olan 300 kg a kadar ürünler numune olarak gönderilebilmektedir. Beyannameli çıkışlarda 70 kg üstü ürünler palet üzerinde olma koşulu ile taşımalar yapılabilmektedir. Gönderilecek ürünler için IATA tarafından taşınabilir olup olmadığı kargo firmanıza sorarak bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP