ABD Kargo Ücreti

28-04-2020 12:49'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 17-11-2022 12:49

ABD Kargo Ücreti

ABD Kargo Ücreti

Amerika birleşik devletleri 50 eyaletten oluşan büyük bir birleşik devlettir. Resmi olarak 4 temmuz 1776 tarihinde kurulan ABD kıta haritasında Meksika ve kanada ile sınır komşuluğu bulunmaktadır. Günümüzde dünyanın en büyük ekonomisine ve askeri gücüne sahip Amerika yazılım ve teknolojik açıdan çok ileridedir. ABD’nin ticaret hacmi ve son yıllarda e-ticaretin gelişmesi ile kargo transferleri çok hızlı artmaktadır. Ayrıca 320 milyon civarında bulunan nüfusu içerisinde binlerce Türk’de yaşamaktadır.

Ticaret ve özel kargo gönderimleri Türkiye’den Amerika’ya ve ülkemizden ABD’ye milyonlarca yurtdışı kargo transferi yapılmaktadır. Amerika’nın her eyaletine ve her eyaletten Türkiye’ye kargo transferi son yıllarda hızla devam etmektedir. Türkiye Amerika yurtdışı kargo transferi için uzak olsa da bireysel gönderiler ve kurumsal firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

ABD Kargo Ücreti

ABD Yurtdışı Kargo Fiyatı

Amerika ile mesafe ve son yıllarda yaşanan krizler nedeniyle her sektörde olduğu gibi yurtdışı kargo taşıma sektöründe de fiyatlarda artışlar yaşanmaktadır. Fast express olarak kargo ücretleri konusunda müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Yurtdışı kargolar Amerika da ki gideceği konuma ve kargonuzun desi değerine ve hacmine göre belirlenmektedir.

Hacim desi hesaplama ile paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölünerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz. Ayrıca verdiğimiz size verdiğimiz “Kampanya” bağlantı linkine tıklayıp ABD için yurtdışı kargo gönderimleriniz için kampanyalı fiyatlarımız dan yararlanabilirsiniz.

ABD Kargo Ücreti

ABD Türkiye Yurtdışı Kargo Transferi Nasıl Yapılır?

ABD ve Türkiye arasında yapacağınız tüm kargolarınızı kapınızdan alarak uçak kargo araçları ile istediğiniz hava alanına, istediğiniz, adrese, firmaya veya devlet kuruluşuna teslimatını yapıyoruz. Amerika ve Türkiye ithalat ve ihracat konusunda ilişkileri çok güçlü iki ülkedir. Uçak kargo ile kargolarınız 2-3 gün içerisinde istediğiniz noktaya gönderilmektedir.

ABD Kargo Ücreti

ABD ve Türkiye Arasında Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderilebilir?

Yurtdışı kargo gönderisi ile Amerika ve Türkiye arasında istediğiniz her adrese paket, paletli ürün, evrak, doküman ve özel eşyalarınızı göndermekteyiz. Hızlı ve ekonomik çözümlerimiz sayesinde yurtdışına evrak, dosya, gıda ürünleri, teknolojik, tekstil, metal, plastik, cam, yedek parça, beyaz eşya, kırtasiye ve özel eşyalarınız olmak üzere her sektörden firmaların her ürünü yurtdışına gönderilmektedir. Müşteri ve sektör ayrımı yapmayan firmamız Fast Express yurtdışı gönderileri hızlı, güvenli ve uygun ücretlerle göndermektedir.

ABD Kargo Ücreti

ABD Yurtdışı Kargo Takibi

ABD ve Türkiye arasında yapılan kargo taşıma hizmetimiz takipli olarak yapılmaktadır. Yani kargonuzu firmamıza verdiğinizde sizlere kargo takip numarası vermekteyiz. Kargo takip numarası ile sizlere verdiğimiz hizmetten sonuna kadar memnun kalacaksınız.

Fast express olarak uzman ekip ve araçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz yurtdışı kargo hizmeti müşteri ayrımı yapmadan uluslararası alanda belirlenen kurallar çerçevesinde devam etmektedir. Müşterilerine yurtdışı kargo taşıma hizmeti konusunda alanında uzman ekibi ve gelişmiş sistemleri ile profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Her türlü kırılacak malzemenizi özenle paketleyerek hasar görmesini ve her bir kenarına yaptığımız etiketler paketinizin kaybolmasını önlüyoruz. Titiz operasyon çalışmamız neticesinde Fast Express olarak güvenilirlik bizim için en önemli noktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP