ABD Kargo Gönderimi

24-06-2020 09:50'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 14-02-2023 01:40

ABD Kargo Gönderimi

ABD Kargo Gönderimi

Günümüzde dünyanın en güçlü ekonomisine sahip ve dünya piyasalarını elinde bulunduran ve yön veren ülkede 320 milyon civarında farklı etnik kökenler olmak üzere insan yaşıyor. Dünyanın en popüler ülkelerinden olan ABD 1776 yılında kurulduğunda bu yana en güçlü halini aldı. Türkiye ile ABD arasında son yıllarda artan ticaret hacmi kargo sektöründe de  büyümeye neden oldu.

ABD ile Türkiye arasında her yıl milyarlarca dolarlık ticaret hacmi bulunmaktadır. Artan ticaret hacmi ile araç ve yazılım sektörü de oldukça gelişmiş bir hal aldı. Bu nedenle Türkiye ve ABD arasında günde binlerce ürün, mal, evrak ve özel eşya sevkiyatı yapılmaktadır. Her sektörden binlerce milyonlarca ürün ihracatı ve ithalatı yapılmaktadır. Ticari ve bireysel gönderilerin yaşanan krizlere rağmen arttığını görüyoruz.

ABD Kargo Gönderimi

ABD Kargo Gönderim Ücretleri

Türkiye’den ABD’ye kargo transferi yapmak günümüzde yaşanan kriz, salgın hastalık ve artan fiyatlara rağmen artmaya devam etmektedir. Fast express olarak her türlü şartlara rağmen siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en ucuz kargo hizmetini sunuyoruz. ABD’ye göndereceğiniz kargolarınızın boyutu, ağırlığı ne olursa olsun gönderiyoruz. Kargonuzun hacim değerine göre sizlere piyasanın altında fiyatları veriyoruz. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

ABD’den Türkiye’ye kargolarınızı en uygun fiyatlara göndermek için kampanya sayfamıza girerek “online yurtdışı gönderisi” oluşturarak gönderebilirsiniz. Ayrıca web sitemizdeki İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak veya İletişim formu’unu doldurarak bizlere ulaşabilir ve  kargolarınızı gönderebilirsiniz. Kargolarınız kapınızdan alınarak ABD’de istediğiniz adrese gönderimini ekonomik fiyatlara gönderiyoruz.

ABD Kargo Gönderimi

Amerika’ya Ticari Kargo Gönderimi

Amerika’ya firmaların yapacağı ticari gönderileri de gönderiyoruz. Yüzlerce sektörden milyonlarca ürünü en uygun fiyatlara gönderiyoruz. Plastik, Tekstil, gıda, teknoloji, metal, kırtasiye, yedek parça gibi her sektörden ürün gönderiyoruz. ABD’ye ticari gönderileriniz için uçak yolu ile havadan gönderilmektedir. Deniz aşırı olan ABD’ye genellikle deniz ve hava yolu kullanılmaktadır. Bizde hızlı ve güvenilir olduğu için uçak kargoyu tercih ediyoruz.

ABD Kargo Gönderimi

Amerika’ya Hediye Göndermek

Amerika’ya kargo gönderiminde ayrıca hediye ve hediyelik eşyaları da gönderiyoruz. Hafif olsun ağır olsun her türlü hediye ürünlerinizi kargo ile abd’ye büyük bir titizlikle gönderiyoruz. Uçak ile gönderilen kargolarınız amrikaya ulaştığında özel kuryelerimiz aracılığı ile ABD’nün tüm eyaletlerine, tüm şehirlerine özel olarak teslimatını yapıyoruz.

ABD’ye yurtdışı kargo hizmeti veren Fast express kargolarınızı takipli olarak göndermektedir. Müşterilerimize kargo gönderimi konusunda profesyonel hizmetler sunan firmamız uluslararası IATA kurallarına göre kargo gönderimi yapmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde de alıcısına ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ihracat yapmak istiyorsunuz ama bunun için Gümrükçüyle anlaşmak ve beyanname açtırmak istemiyorsanız ETGB / Mikro İhracat kapsamında neredeyse hiç uğraşmadan gönderim sağlayabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP