ABD Kargo Ücreti 2022

24-02-2021 15:03'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-12-2022 13:45

ABD Kargo Ücreti 2022

Amerika günümüzde dünyanın en güçlü ekonomisine ve teknolojisine sahip ülke diyebiliriz. Amerika aslında bir göçmen ülkesidir. Dünyanın her yerinden insanın bir araya geldiği Amerika dünya ithalat ve ihracat konusunda en yüksek oranda hacme sahip ülkelerden biridir. Uluslararası alanda taşımacılık konusunda en gelişmiş ve gelişmekte olan ülkedir. Dünyanın her yerinden yurtdışı kargo gönderimi alan ülke Türkiye’den de amerika’ya kargo gönderimi hatırı sayılacak kadar fazladır.

Amerika ve Türkiye arasında son yıllarda giderek artan ithalat ve ihracat yurtdışı kargo taşımacılığını da hareketlendirdi. Yurtdışı kargo taşımacılığı alanında hizmet veren firmalardan biri de Fast Express’dir. Fast Express Uluslararası taşımacılık, uluslararası lojistik konusundaki geniş bilgi birikimine dayanan uluslararası kargo taşımacılığında uzmanlaşmış bir firmadır aynı zamanda bu pazarda önemli bir konuma sahiptir. 5 kıtaya hizmet veren firmamız özellikle amerikanın tüm eyalet ve şehirlerine kargo gönderimi yapmaktadır.

Kıtalararası taşımacılık sisteminde hızlı kargo hizmeti genellikle uçak kargo ile yapılmaktadır. Uçak kargo hem hızlı hem de güvenli olduğu için çok tercih edilmektedir. Ülkemizden Amerika’ya ve Amerika’dan Türkiye’ye yapılan kargo transferlerinde karşılaşılan sorunlar her iki ülke yetkilileri tarafından giderilse de uygulama da sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. ABD’de geçiş noktaları ve yol güzergahları konusunda çok sayıda bilgiye sahip Fast express profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Bireysel ve Ticari taşımacılığın artması bir anlamda E ticaretin artması ile olmuştur.

ABD Kargo Ücreti 2021

ABD Kargo Fiyatları 2022

Fast Express olarak fiyatları düşürmek adına gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. İrtibatta olduğumuz gümrük ve diğer firmalar ile koordineli çalışarak uygun fiyatlı ve hızlı bir kargo gönderimi sağlıyoruz. Yurtdışı kargo taşıma alanında teknolojik kaynaklarımızı elinizin altına alarak operasyonlarımızın verimliliğini artırıyoruz. Müşterilerimize daha şeffaf ve daha yakın bir kargo hizmeti sunmak amacıyla, hem uluslararası projelere katılımımızla hem de kendi geliştirmelerimizle tedarik zinciri odaklı teknolojinin inovasyonu ve geliştirilmesine dahil oluyoruz.

Yurtdışı ABD kargo gönderimi deniz aşırı bir transfer olacağı için genellikle paket ve evraklarınız havayolu ile gönderilmektedir. Daha hızlı ve güvenli olan bu yöntem ile hızlı şekilde Amerika’ya kargolarınız gönderilmektedir. Yurtdışı kargolarınız hangi eyalete gönderilecek olursa olsun çıkışını yapıyoruz. Bulunduğunuz ilden Amerika’ya gidecek olan kargonuzu en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Ekonomik boyutlarda olan kargolar için firmamız olabildiğince uygun fiyatlar sunmaktadır. Yurtdışı kargo paketinizin desi değerine göre gönderilen kargolarınız ayrıca karşı ödemeli olarak ta gönderilebilir.

ABD Kargo Ücreti 2021

ABA Karşı Ödemeli Kargo 2022

Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo hizmetinde Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

ABD Kargo Ücreti 2021

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Tüm dosya gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP